Як обманюють роботодавці?

Зміст

 • Хороша вакансія – погана робота
  • Організуй собі роботу сам

Життя диктує нам свої правила і кожній людині доводиться відмовлятися від захоплень і особистого життя на користь роботи.

Гроші відіграють надто важливу роль, щоб про них не думати, саме тому доводиться активно працювати, періодично міняти місце роботи або навіть влаштовуватися на підробіток.

Як обманюють роботодавці? Якщо вам доводилося влаштовуватися на роботу кілька разів, то ви повинні були стикатися з шахраями.

Працівників заманюють різними перевагами, але відпрацювавши місяць і більше, розумієш, що тебе просто обдурили і продовжують годувати «ЗАВТРАками».

Хороша вакансія – погана робота

Бувають випадки, коли роботодавець виявляється звичайним кидаловом і просто не платить зарплату. Такі ситуації можуть стати серйозною проблемою у житті, адже всі ми розраховуємо на ті гроші, які заплатять наприкінці місяця.

Саме тому, не можна працювати без офіційного працевлаштування, ризики будуть, навіть якщо вас влаштовували по знайомству.

Що ще часто зустрічається, так це розмір заробітної плати, який не відповідає заздалегідь обговоренным умов.

Зараз роботодавці йдуть на хитрість, вони обіцяють низький оклад і відсоток від продажів. Доводиться буквально розриватися, щоб заробити цей нещасний відсоток, при цьому зусилля можуть не виправдатися.

Плюс до всього цього можна додати ставлення роботодавця. Він може в будь-який момент позбавити премії, призначити якісь штрафи і так далі.

Роботодавці обманюють суцільно і поруч, тому якщо вдається знайти хорошу роботу з пристойним заробітком, за неї доводиться триматися, погоджуючись на різні умови і виконання додаткових справ.

Організуй собі роботу сам

Набридло слухати начальство, терпіти постійні претензії і працювати «на дядю» допомагаючи йому отримувати прибуток? Можна скористатися інтернетом, де набагато простіше знайти підробіток або навіть запустити свою справу.

Ось декілька варіантів, якими можна замінити реальну роботу:

 • Заробіток в інтернеті з AVON – поширення косметики, парфумерії і іншої продукції. Тут ви вже самі вирішуєте, коли і скільки часу витрачати на виконання роботи. Інтернет у цьому плані сильно допомагає, адже через нього можна знайти масу покупців.
 • Заробіток на відеомонтажі – один з видів фріланса, який користується певним попитом. Зараз в інтернеті активно поширюється контент саме у відео форматі, тому ви точно знайдете клієнтів. Крім цього, на роликах і монтажі можна придумати ідею для відкриття каналу на YouTube.
 • Партнерські програми онлайн казино – вже приносять непогані гроші тим користувачам, які запросили через них гравців. Умови скрізь різні, десь платять за реєстрацію, десь за внесення депозитів. У будь-якому випадку це вигідно, а якщо залучити багато гравців, дохід буде йти пасивно.
 • Заробіток на Bongacams – сміливим дівчатам можна спробувати проводити еротичні шоу на цьому закордонному сайті. Можна навіть парами представляти видовища, але на спілкування з дівчатами попит більше. Якщо ви неприемлите таку роботу, використовуйте партнерську програму, запрошуйте глядачів і моделей.
 • Сайт для заробітку на рефералах – чому б не створити власну площадку, через яку ви будете залучати рефералів на різні сайти. Не обов’язково робити блог про заробіток, наприклад, можна зробити сайт про азартних іграх або мобільних додатках, зливаючи трафік за різними партнерськими програмами.
 • Якщо ви зважитеся використовувати інтернет, як джерело прибутку, то вам більше не доведеться вислуховувати зауваження, але потрібно розуміти, що тут дохід залежить від вашої активності.

  Ніхто не заплатить вам за те, що ви просто вийшли на роботу, оплата йде за результат, тому доведеться постійно себе мотивувати.