Як обміняти Perfect Money на Webmoney?

Різноманітність платіжних систем в інтернеті змушує всіх, хто віддалено заробляє гроші, створювати гаманці в різних сервісах.


На різних сайтах і співпрацюючи з окремими людьми, періодично з’являється необхідність скористатися певною електронною валютою, до цього потрібно бути готовим.

Платіжна система Perfect Money досить популярна і деякі працюють тільки з нею.

На думку більшості, вона незручна і не безпечна, Вебмані в цьому плані набагато краще. Але не потрібно переживати, якщо вам пропонують виплату на перфект мані, так як зараз ми розповімо вам, як обміняти Perfect Money на Webmoney.

Обмін перфект мані на вебмані через обмінник

Існує безліч обмінників, які пропонують перекази між цими платіжними системами.

Крім цього, на форумах часто з’являються теми, де спекулянти готові зробити переказ коштів за певний відсоток. Користуватися їх послугами ризиковано, тому краще знайти якісний обмінник.

У цьому допоможе моніторинг обмінників BestChange. З його допомогою можна знайти електронний обмінний пункт для будь-якої валюти. Реєструватися не потрібно, заходимо на сайт і вибираємо валюти, які плануємо віддати і отримати:

Відразу після цього, у правій частині відкривається таблиця, де представлені кращі обмінники для обраних валют:

Зручно, що в таблиці відразу представлений курс обміну, а також резерв та відгуки. На верхніх позиціях знаходяться обмінники з найбільш вигідними умовами, але вибирати потрібно не тільки по цьому параметру.

Обов’язково подивіться, чи є в резерві вам потрібна сума, а також оцініть кількість позитивних відгуків.

Для прикладу, ми обрали другий обмінник, так як на першому недостатньо коштів у резерві. Після переходу на сайт, потрібно знайти форму, де зазначається сума обміну:

Ця форма може відрізнятися, але суть одна, обирається валюта та вказується сума. При оформленні заявки потрібно ввести деякі дані:

Через скільки приходять гроші? Все залежить від того, який обмінник ви використовуєте. Деякі сервіси обробляють заявки моментально, а декому на це потрібно кілька годин. В усякому разі, гроші вам прийдуть, потрібно лише трохи почекати.

Обміняти Perfect Money на Webmoney зовсім не складно, а якщо ви це робите для того, щоб вивести кошти на карту, то можете безпосередньо їх перевести туди з гаманця Перфект.

Знову ж таки через BestChange знайдіть відповідний сервіс обміну електронних грошей. Вибирайте в колонці «Отримати» VISA або MasterCard і отримаєте список потрібних обмінників.