Як оплачувати карткою в інтернеті?

Завдяки величезній кількості онлайн сервісів та інтернет-магазинів, користувачі можуть оплачувати товари і послуги не виходячи з дому.


Для цього навіть не обов’язково відкривати електронний гаманець, так як зараз на всіх якісних сайтах приймаються гроші з банківських карток.

Як оплачувати карткою в інтернеті? Оформляйте карту MasterCard або VISA, вони видаються практично всіма банками.

Обов’язково зареєструйтесь на офіційних сайтах своїх банків (наприклад, ОнлайнСбербанк). Після цього, можете вирушати на простори інтернету за покупками, а інструкцію з оплати ми вам надамо.

Оплата в інтернеті банківської картою

На покупки в мережі можна непогано заощадити. Не так давно ми розповідали, де в інтернеті вигідно купувати і представляли кращі інтернет-магазини з найнижчими цінами. На них теж приймається оплата з карти.

На деяких картах може бути відключена функція оплати в інтернеті, її потрібно включити до інтернет-банкінгу або через оператора.

Ви перейшли на сайт інтернет-магазину і вже знайшли потрібний товар? Тоді вам належить виконати декілька простих кроків:

1. При оплаті, від вас буде потрібно ввести деяку інформацію. Будьте уважні, правильно заповнюйте ім’я, прізвище та адресу пошти. Зверніть увагу, що дані будуть перевірятися, вони повинні відповідати тим, на які була отримана карта:

2. Другий крок – це введення номеру картки та її терміну дії. Цю інформацію ви знайдете на її лицьовій стороні:

3. Останні дані, необхідні інтернет-магазинами – це CVV2 або CVC2 код. Він знаходиться на задній стороні картки (останні 3 цифри):

4. Коли ви заповните форму і перейдете до оплати, вас направлять на офіційний сайт банку, де вам потрібно буде підтвердити оплату. Як правило, це відбувається через SMS повідомлення.

Процедура оплати банківською карткою через інтернет не викликає труднощів навіть у новачків. Рідко, але все ж бувають випадки, коли бази даних інтернет-магазинів зламуються і шахраї отримують дані карт клієнтів.

Незважаючи на всі рівні безпеки, таке відбувається, тому краще використовувати окрему картку і переводити на неї гроші тільки тоді, коли ви вирішили щось купити.

Не можна забувати про захист конфіденційної інформації, використовуючи свою картку для оплати в мережі. Радимо кожному читачеві нашого блогу почитати про безпечні покупки в інтернеті.

Замовляйте товари і проводите оплату з карти тільки в популярних інтернет-магазинах. Це підвищить безпеку платежів, та і якщо вам не прийде посилка, ця проблема швидко вирішується, так як великі компанії не захочуть псувати собі репутацію.