Як оплатити електроенергію через інтернет?

Зміст

  • Оплата ЖКГ на Україні
    • Оплата ЖКГ в Росії
      • Де взяти гроші на онлайн оплату комунальних послуг?

Коли підходить час оплачувати комунальні послуги, у пунктах прийому оплати збираються величезні черги, в яких нестерпно перебувати.


Хочете захиститися від цього? Тоді використовуйте електронну комерцію і оплачуйте ці витрати через інтернет, як це вже роблять багато людей.

Як оплатити електроенергію через інтернет? Здійснити оплату можна через офіційні сайти комунальних компаній або скористатися однією з найбільш популярних платіжних систем Webmoney. Серед способів витрати цих електронних грошей, є варіанти для квартплати, причому список компаній досить широкий.

Оплата ЖКГ на Україні

Якщо ви є жителем України, то вам потрібно перейти на Ukrbuy.com і серед списку доступних перекладів вибрати ЖКГ:

оплатить жкх

Після цього відкриється список компаній, в якому вам потрібно вибрати обслуговує ваш будинок компанію:

У більшості випадків при переході по логотипу компанії, ви прямуєте на офіційні сайти, де вам потрібно зареєструватися та заповнити необхідні форми для оплати.

Навіщо взагалі користуватися цим списком? В ньому відображаються сервіси, що приймають саме Webmoney, на жаль, ще не всі комунальні компанії приймають такий спосіб оплати.

Деякі компанії приймають оплату безпосередньо з сайту Webmoney, ось приклад:

Введіть суму згідно з зазначеним вимогам і проводите стандартну оплату з гаманця.

Оплата ЖКГ в Росії

Для жителів Росії, оплата електроенергії доступна через сервіс Megastock.ru – це додатковий сервіс Webmoney, тому можете не переживати. Після переходу на сайт, вирушайте в розділ Комунальні послуги:

Також як і для Українців, вам буде представлений список компаній, з якого потрібно буде вибрати підходящий вам варіант:

Виконати переклад можна через спеціальні форми:

Це дуже зручно і легко, але намагайтеся робити переклади заздалегідь, так як вони можуть зайняти кілька днів.

Де взяти гроші на онлайн оплату комунальних послуг?

Знову ж таки не виходячи з дому, ви можете отримати достатню для цих витрат суму, використовуючи букси. Такі системи як Wmmail і Seosprint використовуються для активної реклами, де рекламодавці запускають завдання, а виконавці їх виконують.

Ось кілька таких завдань:

Вам здаються ці завдання занадто складними? Тоді можете просто проходити реєстрацію, лайкати в соціальних мережах і так далі. Платять за це набагато менше, зате працювати простіше.

Крім цього варіанту, ви можете користуватися біржами контенту, наприклад Advego. Тут можна розміщувати статті на продаж і отримувати прибуток. Навіть якщо не вистачає фантазії на створення текстів, ви можете переписувати статті з інших ресурсів, про це ми докладно розповідали у статті Заробіток на рерайтинге.

Використовуйте сучасні технології і полегшите свою життя, скорочуючи витрати, у вас будуть з’являтися вільні гроші, а це вплине на ваше фінансове становище.