Як оцінити якість статті?

Біржі копірайтингу – це ідеальний варіант для одержання великої кількості статей, які можна роЗміст ити на власному сайті. При використанні таких проектів, вебмастера істотно знижують свої роботи і отримують можливість швидко наповнити свої ресурси.


Єдиний важливий момент – це якість текстів, на жаль, далеко не завжди воно є задовільним. Як це виправити? Якщо ви плануєте довго працювати з біржами, то паралельно з купівлею статей створюйте білі списки авторів. Надалі це допоможе вам отримувати тексти від перевірених копірайтерів.

Купівля якісного контенту

Перед тим як додати чергового автора в білий список, необхідно зробити оцінку якості його роботи. Як оцінити якість статті? Зробити це можна, використовуючи декілька критеріїв:

  • Смислове навантаження. Матеріал можна вважати якісним тільки в тому випадку, якщо смисловий Зміст статті чітко виділяється і не перекривається великою кількістю води. Крім цього, копірайтер у якого ви замовляєте або купуєте статтю, може бути профі, але в іншій тематиці, тому основна ідея написання тексту буде розмитою. Після покупки декількох статей обов’язково перевірте, чи зрозуміла вам як читачеві ідея автора.
  • Стиль викладу. Деякі копірайтери складають тексти від третьої особи, а деякі від першого. Хтось намагається стати «своїм» для читачів, в той час як інші є текст складений професіоналом. Залежно від загального стилю викладу інформації на вашому сайті, необхідно приймати рішення про те, які автори висловлюють інформацію в потрібній для вас формі.
  • Грамотність. Дуже важливий показник, який не складно перевірити. Автор статей обов’язково повинен бути грамотним і в його роботах не повинно бути ніяких граматичних, пунктуаційних, стилістичних та інших помилок. Щоб виконати перевірку орфографії, можете використовувати такі сервіси як orfogrammka.ru.
  • Унікальність. Програм для перевірки унікальності багато, а також в цих програмах можна встановлювати різні налаштування. Найбільш якісною програмою є Advego Plagiatus, в налаштуваннях встановлюйте шингл слів дорівнює трьом, таким чином ви зможете проводити ретельну перевірку текстів і виділяти найбільш якісні.
  • Оптимізація. Найбільш якісні статті – це оптимізовані статті. Якщо ви є вебмайстром, то повинні володіти хоча б мінімальними знаннями в області SEO. Якщо автор додає в тексти ключові слова, різні списки і структурує матеріал, то це вагома причина додати його в білий список.
  • Зробити якісну оцінку роботі копірайтера нелегко, але оцінивши по кожному критерію, вам буде простіше зробити висновки. Хочете отримувати якісні тексти для свого сайту? Знайдіть грамотних і хороших авторів.