Як перевірити борги на WMD гаманці?

Зміст

  • Де подивитися історію гаманців Webmoney?
    • Для непосвячених, що таке WMD і WMC?

Клієнти платіжної системи Webmoney використовують величезну кількість різних функцій.


Крім всіляких оплат і переказів, через гаманець можна отримувати і видавати позики. Щоб не було проблем з поверненням, вже придумані спеціальні титульні знаки WMC і WMD.

В інтернеті я непогано заробляю (можете подивитися звіт про доходи), тому до мене періодично звертаються знайомі, з проханням позичити грошей.

Для зручної передачі грошей потрібно створити WMD гаманець і з нього надавати позики, але коли роздаєш багато грошей і великій кількості людей, можна заплутатися.

Де подивитися історію гаманців Webmoney?

З незрозумілих для мене причин, історія WMD гаманця була втрачена, вона просто не відображалася, тому довелося шукати, як перевірити борги на WMD гаманці?

Виявляється, зробити це зовсім не складно і, спеціально для цього розроблена ця сторінка. Потрібно лише вибрати гаманець і запросити історію (обов’язкова авторизація):

У статистиці відображаються всі транзакції, а також показується, на який гаманець була відправлена сума. Можна вибрати дати, це зручно для відстеження певних операцій. Також, за допомогою цієї сторінки ви можете подивитися історію та інших гаманців, що теж знадобиться.

Для непосвячених, що таке WMD і WMC?

Якщо ви ще не користувалися цими титульними знаками, то навряд чи маєте уявлення, для чого вони потрібні. Поясню коротко новачкам, що таке WMD і WMC:

  • WMD – це гаманець для тих, хто надає позики. Валюта тут еквіваленту долара. Кожна одиниця на рахунку, це обов’язок позичальника повернути гроші. Наприклад, якщо на WMD гаманці є 100$, значить саме, стільки вам повинні.
  • WMC – гаманець, використовуваний для отримання позик. На ньому відображається сума, яку необхідно віддати (також еквівалент долара). Можна створювати тільки один гаманець цього типу, через WM Keeper WinPro або WM Keeper WebPro.
  • Використання таких титульних знаків зручно при видачі або отримання кредитів. Відкрити їх не складно і якщо вам часто доводиться брати або видавати кредити, то краще створіть їх прямо зараз.

    Активним користувачам платіжки Вебмані часто доводиться міняти електронну валюту. Дізнайтеся, де знайти кращий курс обміну Webmoney і користуйтеся самими вигідними пропозиціями.

    Перевірити, хто і скільки тобі має на Webmoney не становить праці, а стежити за цим доводиться постійно, адже деякі люди не вважають за потрібне повертати гроші в строк. Слідкуйте за статистикою і краще не позичайте гроші тим, хто постійно прострочує їх повернення.