Як перевірити хостинг сайту?

Перед тим як запустити власний сайт, кожен новачок читає блоги досвідчених вебмайстрів і прислухається до їхніх порад.


На жаль, на сайтах часто розміщуються статті з рекламною інформацією, в тому числі і про хостинги. Тому, найкращий варіант підібрати хостинг-провайдера, це подивитися, яким хостингом користується сам автор якісного сайту.

Як перевірити хостинг сайту? Таким питанням задаються і ті, хто бореться з нахабними копипастерами. У вебмастера можуть з’явитися серйозні проблеми, якщо хтось буде красти статті. А кращий спосіб розібратися зі зловмисниками – це написати хостинг-провайдера, на якому розташований сайт.

Який хостинг використовує сайт?

У цій статті ми представимо вам кілька сервісів, через які можна виконати перевірку хостингу. Для прикладу, ми використовуємо адреса нашого сайту Workion.ru він встановлений на Webhost1.ru і зараз ми переконаємося, що ці сервіси представляють достовірну інформацію:

1. Wwhois.ru/whois.php
Найпопулярніший інструмент для отримання даних про домени та інших параметрах сайту. Скористатися ним легко, достатньо ввести адресу ресурсу і під формою відображається вся необхідна інформація:

У значенні сервера відображається адреса хостингу, як бачите, система правильно визначила розташування нашого блогу.

2. Cy-pr.com
На цьому сайті теж можна виконати перевірку будь-якого сайту і отримати масу різної інформації, в тому числі і перевірити хостинг:

Також подаються дані про хостинг в рядку серверів. Крім представлених даних, через систему Cy-pr.com можна дізнатися, скільки сторінок в індексі, можливий дохід з продажу посилань, оцінити відвідуваність і так далі.

3. Pr-cy.ru
Цей сервіс теж є багато різних даних про сайті, серед яких є і назва хостингу. Для цього, вам буде потрібно ввести адресу і проаналізувати ресурс, після чого в самому низу буде вказано хостинг-провайдер:

Дані в цю систему завантажуються через Whois, який представлений в нашому списку на першому місці, тому різниці в отриманій інформації немає.

Ви можете використовувати будь-який з цих варіантів, для перевірки хостингу сайту. Для будь-яких цілей вам це не потрібно, отримати дані легко і для тестування, ви можете спробувати ними скористатися, використовуючи адресу нашого блогу.