Як перевірити кросбраузерність сайту?

Зміст

  • Сервіси для перевірки сайту в різних браузерах
    • Чому сайт по-різному відображаються в браузерах?

Власники сайтів повинні замислюватися над тим, що відвідувачі їх сайтів можуть використовувати різні пристрої, операційні системи і браузерні платформи. На жаль, безліч сайтів, не проходять перевірку на кросбраузерність і при відкритті, наприклад, Opera або Mozilla, сайт може відображатися правильно.


Як перевірити кросбраузерність сайту? Для цього є спеціальні сервіси, в яких потрібно вказати адресу сайту і після цього можна отримати скріншоти з різних браузерів. У даній статті ми розглянемо кілька таких сервісів, відразу хотілося б сказати, що вони безкоштовні.

Сервіси для перевірки сайту в різних браузерах

1. Browsershots.org
Це самий зручний сервіс для масової перевірки відображення сайту в браузерах. Щоб скористатися ним, вибираєте кілька видів браузерів, і приступаєте до перевірки:

кроссбраузерность

Ми перевірили наш блог по декількох платформах і жодних проблем виявлено не було.

Ось так виглядає результат роботи:

отображение сайта

Крім цього, у бічній частині відображаються додаткові параметри створеного скріншота, наприклад, розширення екрану. Через цей сервіс дуже зручно проводити перевірку, але в ньому немає Internet Explorer.

2. Netrenderer.com
Даний сервіс якраз призначений для перевірки кросбраузерності в Internet Explorer. Якщо в статистику вашого сайту ви помітили, що кількість відмов відвідувачів одного з браузерів майже 100%, то в першу чергу потрібно перевіряти кросбраузерність.

Вказуєте, в якої версії браузера ви хочете виконати перевірку, а також адресу сайту, натискаєте «Render» і через кілька секунд отримуєте скріншот. Як бачите, в даному випадку наш блог теж коректно відображається.

Чому сайт по-різному відображаються в браузерах?

Справа в тому, що при розробці шаблону сайту, необхідно вказувати не пікселі, а відсотки, в іншому випадку це може стати основною проблемою кросбраузерності. Якщо ви купуєте шаблон для свого сайту або замовляєте розробку, обов’язково перевіряйте, чи коректно відображається майданчик у різних платформах.