Як перевірити рейтинг сайту через розширення LiveInternet?

Зміст

 • Де дізнатися рейтинг сайту?
  • Як дізнатися рейтинг сайту в Яндексі?

Новачки постійно порівнюють сайти і перевіряють їх статистику. Створено чимало рейтингів, які складаються з різних даними.


На них можна спиратися при пошуку найбільш популярних ресурсів. Зараз ви дізнаєтеся про одну корисну утиліту, яка показує рейтинг сайту онлайн.

Як перевірити рейтинг сайту через розширення LiveInternet? Очевидно, необхідно встановити плагін до браузера та отримувати через нього дані.

Збирається інформація тільки з тих ресурсів, де встановлений лічильник (як поставити лічильник LiveInternet). Якщо статистика доступна за паролем, дані можуть бути не точними.

Де дізнатися рейтинг сайту?

Проводити такі перевірки можна через різні сервіси та сайти, у кожного свій рейтинг. Статистика LiveInternet є найпопулярнішою, а представлений у цій статті плагін створює рейтинг саме по ній. Тому, дані точні, платити нічого не доведеться.

Щоб дізнатися рейтинг сайту, потрібно виконати наступні дії:

 • Відкриваємо браузер Crome (тільки для нього створено плагін), переходимо до розширень:
 • Прокручуємо сторінку вниз і переходимо по посиланню «Ще розширення»:
 • Пишемо В рядку пошуку «Статистика сайтів від liveinterne» і встановлюємо плагін з першого рядка:
 • В кутку з’являється нова піктограма, при натисканні на неї відкривається вікно із статистикою. Тут показаний охоплення аудиторії, ядро, частка пошукового трафіку і дані про поле відвідувачів. Тут же подається інформація про переглядах і відвідувачів, ну і власне місце сайту в рейтингу – 8712:
 • Можна перейти за посиланням «Вся статистика сайту» і на окремій сторінці отримати додаткову інформацію. Якщо статистика загальнодоступна, то можна буде перевірити навіть джерела трафіку:
 • Це найпростіший спосіб дізнатися рейтинг сайту онлайн і робити це постійно. Але є у способу мінус – він не дозволяє відслідковувати місця в пошуку, а саме такі дані часто шукають новачки. Цю проблему теж можна вирішити.

  Як дізнатися рейтинг сайту в Яндексі?

  В цьому випадку під рейтингом розуміють позиції. Можна просто ввести запит і знайти свою майданчик у видачі, але такий спосіб забирає надто багато часу. Набагато зручніше перевірити видимість сайту (перевірка за основним запитам). Таку послугу пропонує сервіс MegaIndex:

  В ньому ж є ще одна зручна функція. Після додавання свого сайту в систему, можна дізнатися рейтинг сайту за запитом. Дані представляються у звичайній таблиці, під нею знаходиться форма для введення ключових слів:

  Я вже провів перевірку за свого сайту і отримав дані по 3м різних ключів. Згідно з інформацією, в рейтингу сайту в пошукових системах, мій ресурс займає 9 і 4 місце за запитом «Ферми з висновком».

  Це позиції в Яндексі, загальний показник і тільки для Росії. У другому рядку показується рейтинг в Google, сайт в обох випадках знаходиться на 36 позиції.

  У статті про те, що Chrome вміє набагато більше, ніж ви думаєте, ми представили ще кілька корисних розширень під цей браузер.

  Перед тим як планується провести перевірку, потрібно відразу визначитися, в якому саме рейтингу ви хочете побачити майданчик.

  Як бачите, дізнатися рейтинг сайту в Яндексі безкоштовно не становить праці. Слідкуйте за конкурентами і показниками своїх майданчиків, щоб швидко відреагувати на негативні зміни.

  Як правильно зберігати речі
  Верхній зимовий одяг потрібно обов’язково витрусити від пилу. Якщо це пуховики-випрати в пральній машині, добре висушити і повісити на тремпель. Дублянки або шуби після чистки також обов’язково вішають на тремпеля і обов’язково надягають спеціальні чохли для одягу. Зимові светри і штани потрібно обов’язково перепрати. Гладити їх не треба, а акуратно скласти і покласти на дальню або саму верхню полицю в шафі. Зберігати зимові речі можна і в коробках. Але незалежно від способу вибору зберігання зимових речей, ви повинні убезпечити себе від молі. Придбайте в магазинах спеціальні таблетки або пластини від молі і покладіть їх до речей. При складанні зимових і розкладанні літніх речей проводите паралельно ревізію. Хочемо порекомендувати почитати про зберігання речей

  Якщо є речі, які ви не одягали в останній сезон-сміливо від них позбавляйтеся, більше ви їх все одно не одягнете. Існує також вакуумний спосіб зберігання речей, це не дуже новий винахід, але дуже корисний і чомусь про нього не всі знають. Але ж вакуумне зберігання речей істотно їх стискають, і обсяг зменшується приблизно на третину. Для сезонного зберігання речей немає нічого кращого, ніж вакуумна упаковка. Але крім того, що вони істотно знижують обсяг і відповідно займають менше місця в шафі, вакуумне зберігання речей – це захист від молі, пилу, грибка та інших мікробів. А все тому, що в них немає повітря, а значить, живі організми там жити не можуть. Повітря висмоктується будь-яким пилососом.

  Зберігати пакети слід у вертикальному положенні. Використовувати їх можна кілька разів, тільки після здування їх потрібно акуратно скручувати. Якщо речі мають блискавки або будь-які заклепки, складіть річ так, щоб вони опинилися всередині і не порвали упаковку. Не перевантажуйте пакет, дотримуйтесь інструкції на упаковці.
  Застереження до вакуумних пакетів:
  – пакети для зберігання одягу не можна використовувати для продуктів харчування
  – не можна зберігати у вакуумних пакетах вироби зі шкіри та хутра
  – провітрювати речі потрібно кожні півроку, ніж власне і зручно для сезонного зберігання речей
  — не використовувати такі пакети при температурі вище 50 градусів і нижче 0 градусів.

  Весняне прибирання приведе ваш будинок в повний порядок, це привід позбутися від старих і непотрібних речей. Пам’ятайте, що будинок повинен бути чистим і світлим, а не захаращеними. Старі речі несуть в собі якусь стару енергію. Ви самі відчуєте полегшення в душі і радість, якщо при весняному прибиранні ви позбудетеся від мотлоху. А ще це буде привід купити собі щось новеньке і модне.

  Взуття зберігати потрібно тільки в чистому і сухому вигляді. Обов’язково змастіть її кремом або просоченням, так як шкіра має властивість зсихатися. Всередину взуття покладіть спеціальні вставки (зазвичай вони продаються разом з взуттям), щоб вона не стискалася і не втрачала форму або набийте папером. При складанні взуття проведіть ревізію. Напевно ви знайдете кілька пар взуття, яку вже не носите пару років, а викинути шкода. Якщо взуття вийшла з моди, але вона в хорошому стані-віддайте в дитбудинок, взуття в жалюгідному стані-викинете її без жалю. Не потрібно створювати зі свого будинку сховище старих і непотрібних речей, та й полиці ваші стануть набагато місткіше.