Як переводити гроші в PayPal?

Зміст

 • Переклад з PayPal PayPal
  • Як перекладати з PayPal в інші платіжні системи?

Міжнародні платіжні системи, використовувані в усьому світі, володіють найвищою популярністю.


Як ви думаєте, якими електронними грошима люди користуються найчастіше? Правильна відповідь – платіжна система PayPal. Це безперечний лідер, що займає перше місце за кількістю клієнтів.

У цій статті ми вирішили розповісти, як переводити гроші в PayPal? Між гаманцями часто проводяться транзакції, причому як для купівлі чого-небудь, так і просто для зручного переказу грошей в будь-яку точку земної кулі. Отримавши переказ, користувач зможе легко вивести гроші з PayPal.

Переклад з PayPal PayPal

Щоб виконати переказ коштів між гаманцями цієї платіжної системи, необхідно виконати всього 3 простих кроки.

Зараз ми покажемо, що саме потрібно зробити, а вам нагадуємо, що на балансі повинна бути необхідна сума. Якщо її там не виявиться, то вам запропонують використовувати гроші з прикріплених рахунків (наприклад, з карти).

Отже, щоб провести операцію переказу між рахунками PayPal вам потрібно:

 • Зайти у свій профіль і вибрати вкладку «Відправити кошти»:
 • Після цього відкриється нова сторінка, де потрібно вказати дані одержувача, суму і вибрати один з видів переказів:

 • При виборі першого варіанта «Я відправляю платіж за товари або послуги», комісія стягується з одержувача. Якщо вибрати перший варіант, комісію ви заплатите самі.

 • Заключний крок – це підтвердження платежу, а також перевірка реквізитів:
 • Коли натиснете кнопку «Відправлення платежу», залишиться тільки підтвердити цю дію. На останньому кроці обов’язково перевіряйте інформацію, щоб випадково не перевести гроші не тій людині.

  Як перекладати з PayPal в інші платіжні системи?

  Для виконання переказів на гаманці інших платіжок, ви обов’язково повинні верифікувати рахунок PayPal.


  Найпростіше зробити таку операцію через обмінники. Знайти їх можна на сайті BestChange. Вам потрібно лише вибрати тип рахунку (яка валюта) і вказати, на який гаманець ви бажаєте отримати гроші:

  Вибір широкий, але не завжди є відповідні обмінні пункти, тому в списку деякі платіжки позначені сірим кольором. Вибирайте з того, що доступно і праворуч з’явиться список доступних сайтів для онлайн обміну PayPal на інші електронні гроші:

  Краще вибирати перші обмінники в списку, так як вони відсортовані по вигоді курсу. Оформлення онлайн обмінних пунктів відрізняється, але ви легко розберетеся в подальших діях:

  Форма може дещо відрізнятися, заповнювати її треба повністю. Вказавши всі дані, залишиться провести звичайну оплату зі свого рахунку і в залежності від умов обмінника, через певний час, гроші з’являться на вашому електронному гаманці в іншій платіжній системі.

  Бажаєте, щоб на вашому Paypal завжди були гроші? Використовуйте заробіток PayPal грошей.

  Робити переклади з PayPal гаманця не складно, інтерфейс в платіжці продуманий, а відшукати необхідний обмінник простіше простого.

  Користуйтеся будь-яким із способів, представлених у цій статті, і пам’ятайте, що при використанні пластикових карток, може стягуватись додаткова комісія.