Як підняти групу Вконтакте в ТОП?

Сьогодні багато користувачів сайтів вибирають спосіб заробітку при використанні соціальних мереж.


У них відкриваються різні спільноти, деякі дійсно цікаві, а деякі очевидно створюються без оригінальної ідеї і автору просто лінь добавляти туди нові матеріали, привертаючи тим самим увагу користувачів.

Щоб група розвивалася, потрібно прикласти чималі зусилля, так і грошові вклади будуть не зайвими. Як підняти групу Вконтакте в ТОП? Відмінний питання, причому у багатьох професіоналів свої припущення з цього приводу.

Краще нікого не слухати, а подіяти на всі фактори, які здатні допомогти вийти в лідери.

Правильне просування груп Вконтакте

Для початку необхідно визначити основні цілі, яких потрібно дотримуватися, щоб отримати розвиток спільноти:

 • збільшення відвідуваності;
 • приріст абонентів;
 • підвищення активності передплатників;
 • активне наповнення і хороший контент;
 • ефективна реклама.

Це 4 основних складових, необхідних успішному розвитку вашого майданчика.

Тепер давайте розглянемо кожну з них детальніше:

 • Збільшення відвідуваності. Чим більше людей відвідують вашу групу, тим краще. Неважливо, вступають вони в неї або ставлять пару лайків, все це приносить користь. Як варіант накрутки цього показника, можете використовувати Soc-service. У розділі емуляція активності можна замовити унікальні відвідування всього за 10 рублів – 500 хостів.
 • Приріст абонентів. Забезпечити приріст абонентів не так просто, для цього потрібно враховувати інші фактори, а особливо на якісний контент (цікаві пости) і ефективну рекламу. Знову ж можна використовувати накрутки, через такі системи як Wmmail і Seosprint.

  Багато спільноти зараз блокуються за накрутку учасників, але через ці проекти ви зможете створити завдання, в якому вкажіть виконавцям, як знайти вашу групу через пошук. Наприклад, щоб вони вводили якесь слово в пошуку, після чого знаходили ваше співтовариство і вступали в нього. Звичайно, частина з них буде поступово відписуватися, але це величезна користь, адже багато користувачів Вконтакте підписуються на групи тільки тому, що багато хто вже підписалися на це співтовариство.

 • Підвищення активності передплатників. Домогтися активності не менш складно, але є декілька хитрощів. Публікуйте свої записи з питаннями, провокаціями, розвивайте спори, додавайте незвичайні і спірні посади і так далі. Як варіант, знову ж таки, можна користуватися поштовиками Wmmail і Seosprint, достатньо лише вказати у завданнях, що виконавець повинен проявити активність (написати коментар, запропонувати новину, зробити репост, запросити друзів, поставити лайки тощо).
 • Активне наповнення і хороший контент. Якщо у вас все в порядку з фантазією і креативністю, то створювати контент для свого співтовариства буде не складно. Намагайтеся підбирати тільки цікаву інформацію для цільової аудиторії. Можете шукати інформацію де завгодно, нехай вони навіть не будуть унікальними, але треба проявляти активність. Кожен день на вашому майданчику повинно з’являтися як мінімум кілька постів.
 • Ефективна реклама. Завдяки рекламі, ви не тільки зможете залучити відвідувачів і передплатників, але і поступово збільшите популярність свого співтовариства. Звичайно, на самому початку буде складно, але з часом ви помітите, що зусилля витрачаються не дарма. Для хорошої реклами ми радимо використовувати систему Prospero (купівля репостов в профілях) і Sociate (реклама в групах). На офіційній біржі надто високі ціни.
 • Починати завжди складніше всього, але якщо набратися терпіння, активно працювати і прагнути до розвитку групи, у вас обов’язково вийде. Можете не сумніватися, що з часом ваша спільнота стане популярним і нехай не для всіх, а лише для певного кола заінтересованих осіб, це вже успіх.