Як поліпшити репутацію в інтернеті?

Деколи, навіть чесні фрілансери і власники сайтів стають жертвами тиску громадськості з-за поширення неправдивих чуток.


Недоброзичливці можуть знайтися скрізь, а наявність негативних відгуків може стати серйозною проблемою. Досить часто користувачі звертають увагу на відгуки, щоб зробити власний висновок.

І це ще не настільки важливо, якщо хтось написав відгук у вашому профілі, уявіть, якщо відгук складений у вигляді статті на популярному сайті? Всім відомо, що армія рерайтерів швидко перепишуть цей матеріал і репутацію буде ще складніше відновити.

Як поліпшити репутацію в інтернеті? З допомогою пари систем, це можна зробити швидко і без особливих витрат.

Як відновити репутацію в мережі?

Мова піде про поштовики Wmmail і Seosprint, на яких можна створити завдання з довільними вимогами та отримати виконання від реальних людей. Сотні тисяч користувачів допоможуть відновити репутацію будь майданчика або окремої людини, але їм доведеться за це платити.

Не переживайте, великі гроші вкладати не потрібно, а за виконання завдання ви будете платити близько 5 центів. Погодьтеся, купити 100 відгуків, за 5$ практично неможливо, але тільки не на клікових спонсорів. Не знаєте, як ними скористатися? Зараз покажемо вам все на прикладі.

1. Приклад для Wmmail.
Після звичайної реєстрації на сайті, заходьте в панель рекламодавця і переходьте до створення нового завдання:

Найголовніше поле тут – це опис. В ній вам необхідно вказати всі вимоги до виконавців. Будьте уважні, якщо що-то пропустіть, результат може сильно відрізнятися. Залишаєте посилання на сайт і залишаєте ручний режим, щоб самостійно перевіряти, хто виконав завдання чесно й гідний оплати.

На наступному кроці вам буде запропоновано змінити додаткові настройки свого завдання:

создание задания

Можна вказати, кількість виконання за добу, відфільтрувати виконавців по місту або країні, задати час на виконання завдання, а також встановити обмеження за рейтингом.

Тут же, вказується та сума винагороди виконавця. Яку оплату ставити, сказати складно, адже вимоги у вас можуть бути різні. Наприклад, за написання відгуку і авторизацію краще встановлювати не менше 5 центів, так як багато відмовляться від вашої пропозиції з-за занадто великого обсягу дій.

2. Приклад для Seosprint.
Система Seosprint відвідується практично такою ж кількістю користувачів, але завдань на ній в 3 рази більше, тому виконання можуть бути рідше, ніж на Wmmail. Створювати завдання тут також просто, перейдіть в розділ «Управління рекламою» і натискаєте кнопку «РоЗміст ити завдання», після чого заповнюєте форму:

Нижче даної форми знаходяться додаткові налаштування по виконанню:

Як бачите, налаштувань набагато більше, можна вибирати користувачів за родом діяльності, статтю і віком, що дозволяє фільтрувати аудиторію виконавців. Винагороди вказуйте гідні, інакше завдання ніхто не буде виконувати (за відгук в пару пропозицій, вистачить 1-2 рублів).

Щоб отримати максимально швидкий ріст відгуків і поліпшення своєї репутації, використовуйте відразу обидві системи.

З їх допомогою, навіть за 10-20$ ви легко накрутіть відгуки, а при бажанні, ви можете вказувати в завданні, щоб позитивні відгуки залишали не на вашому сайті, а на різних форумах і в коментарях блогів.