Як поміняти номер телефону в Webmoney?

Зміст

  • Зміна номера телефону на Webmoney
    • Як поміняти телефон Webmoney, якщо немає доступу до старим номером?

При зміні номера телефону, проблеми можуть з’явитися не тільки з-за того, що ваші знайомі не знають нового номера.


У активних користувачів інтернету прив’язані різні акаунти з певним номером, а в деяких випадках, змінити дані не так вже просто.

Наприклад, багато хто не знають, як змінити номер телефону в Webmoney.

Змінити номер, до якого прив’язаний ваш гаманець можна в будь-якому випадку, тому не переживайте, якщо ви більше не маєте доступу до старим номером. У цій статті ми опишемо, як міняти телефон Webmoney, а також пояснимо, що може знадобитися, для внесення змін до облікового запису.

Зміна номера телефону на Webmoney

Змінити будь-які дані за своїм профілем можна Passport.webmoney.ru. Ви можете безпосередньо перейти до цього сайту та авторизуватися або зайти на нього через клієнтську програму. Для цього потрібно відкрити інформацію про себе:

Після цього відкриється вікно з вашими даними, а в самому низу посилання, для переходу на Passport.webmoney.ru:

Коли потрапите на сайт, вам потрібно пройти авторизацію через ваш Webmoney. Потім, у правому верхньому кутку з’явиться ваш WMID, потрібно на неї натиснути:

Відкриється нова вкладка з автоматичною авторизацією, а після цього, вам необхідно перейти в налаштування, де буде представлена інформація про вас:

Навпроти номеру телефону ми можете натиснути на значок редагування, щоб перейти до зміни номера телефону. Все, залишається ввести новий номер і пройти необхідні перевірки:

Коли ви введете новий номер і натиснете ОК, вас направлять на сайті центру атестації, де вам потрібно буде підтвердити дію через старий номер телефону або шляхом відповіді на контрольне запитання.

Як поміняти телефон Webmoney, якщо немає доступу до старим номером?

Якщо вам не вдається самостійно змінити номер через сайт, ви можете відвідати офіс компанії Webmoney з документом, що підтверджує вашу особу і спеціальною заявою:

Якщо можливості відвідати офіс, у вас немає, посвідчує заяву у нотаріуса і відправляйте поштою. Всі реквізити ви знайдете на офіційному сайті платіжної системи.

Поміняти телефон в Webmoney набагато простіше, якщо є доступ до старим номером, тому, при втраті сімкарти, краще все ж її відновити і зробити необхідні операції, в іншому випадку доведеться писати заяву, якщо не згадайте відповідь на секретне питання.