Як поповнити QIWI гаманець?

Зміст

 • Варіанти поповнення QIWI
  • Поповнення QIWI гаманця з мобільного телефону
  • Як через Ощадбанк поповнити QIWI?
   • Як поповнити QIWI через Ощадбанк Онлайн?

Віртуальна валюта QIWI продовжує набирати обертів і все частіше вона зустрічається серед методів оплати на різних сервісах.


Відкрити електронний гаманець в цій системі можна за допомогою номера мобільного телефону, який стане номером вашого рахунку.

Ми вже детально розповідали про платіжну систему QIWI, але не висвітлили один з важливих питань, як поповнити QIWI гаманець. Зробити це можна різними способами, від використання терміналів, до грошових переказів.

Варіанти поповнення QIWI

1. Через термінал. Використовуючи мультикассу, можна поповнити свій гаманець на будь-яку суму. Для цього достатньо підійти до терміналу, вибрати платіжну систему, вказати номер телефону і вставити гроші в купюроприймач.

Компанія QIWI підтримує величезну кількість терміналів у багатьох містах, тому можна поповнювати рахунок без комісії. На сайті Qiwi.ru ви можете подивитися місцезнаходження терміналів для поповнення гаманця.

2. Банківські картки. Практично з будь-якої карти можна виконати переказ на рахунок QIWI. У деяких випадках достатньо скористатися інтернет-банкінгом, а якщо його немає, то доведеться вирушити до найближчого банкомату. Знову ж таки радимо скористатися офіційним сайтом, там ви знайдете докладні інструкції для перекладу з різних карт.

3. Грошові перекази. Такі компанії як Contact і Лідер, приймають грошові перекази, які можна направити на гаманець QIWI. Крім цього, можна в будь-якому банку можна оформити переведення, із зазначенням таких даних:

Скільки буде йти переклад і яка комісія, дізнавайтеся у співробітників банку.

4. Онлайн поповнення. Не виходячи з будинку можна зробити переклад QIWI гаманець з допомогою різних засобів. Наприклад, ви можете поповнити рахунок з балансу мобільного телефону. Також ви можете використовувати інші електронні гроші, наприклад Webmoney, але для цього доведеться прив’язати гаманці.

В QIWI верифікація не потрібно, а ось в Webmoney у вас повинен бути формальний атестат з завантаженими копіями документів. Можливо, вам знадобиться детальна інструкція по прив’язці QIWI і Webmoney.

Після того як прив’яжіть гаманці, не поспішайте здійснювати прямі переклади, так як використовуючи обмінники можна трохи заощадити.

На сервісі моніторингу BestChange ви зможете відслідковувати вигідні курси і знайти перевірені обмінні сервіси:

Сервіс BestChange може знадобитися і для того, щоб шукати обмінники при використанні інших платіжних систем. Також через BestChange доступні транзакції електронних грошей на банківські картки.

Поповнення QIWI гаманця з мобільного телефону

Компанія ківі постійно розширює перелік послуг для вірних клієнтів. Можливість перевести гроші на електронний гаманець прямо з балансу телефону працює вже давно.

Цей спосіб часто використовується людьми, які хочуть отримати гроші з мобільного балансу. Щоб провести таку операцію, потрібно зайти в гаманець і способи поповнення вибрати «З балансу телефону:

Відкриється сторінка, на якій буде потрібно ввести суму і вказати, з якого оператора і на який саме гаманець ви хочете отримати кошти. Зверніть увагу, перевести гроші можна тільки з того номера, який використовувався при створенні рахунку:

Після натискання кнопки «Перевести», на телефон надходить повідомлення. Це звичайне підтвердження транзакції:

Вам потрібно відправити будь-який текст, щоб підтвердити операцію. Надсилайте будь-яке повідомлення, гроші за це не списуються, і після цього отримаєте відповідь про успішно виконану операції. Зарахування відбувається миттєво.

Як через Ощадбанк поповнити QIWI?

Найпростіше це зробити через особистий кабінет в ківі. Вище ми вже згадували про цю можливість, можна легко перевести гроші з банківської картки. Щоб у вас не залишалося питань, давайте розглянемо приклад.

Спочатку заходить в розділ «Поповнити гаманець» і вибираємо «Банківською картою»:

Далі вам потрібно буде ввести інформацію про свою карті, вказати суму і підтвердити транзакцію:

Використовувати можна і карти будь-яких інших банків, проблем тут виникати не повинно, все гранично просто.

Якщо у вас підключений мобільний банк, то ви можете за допомогою СМС виконати дану операцію. Для цього вам потрібно надіслати ось таке повідомлення «QIWI +79074427755 500». Вказуйте свій номер гаманця і міняйте останню цифру, це сума.

Нагадаємо, що завжди можна зробити переклад з будь-якої карти (Приват24, Альфа-Банк, ВТБ24, Тінькофф і так далі), використовуючи обмінники через BestChange.

Як поповнити QIWI через Ощадбанк Онлайн?

Така операція теж не повинна викликати труднощів, так як вона виконується в кілька простих дій. В особистому кабінеті на сайті Ощадбанку потрібно знайти платежі, електронні гроші і потім вибрати потрібну платіжну систему.

Давайте розглянемо приклад при використанні звичайного банкомата:

 • Вставляємо карту, вводимо пін-код і переходимо до платежів:
 • На першій сторінці потрібного варіанту може не виявитися, тому тиснемо «Далі»:
 • Тепер вибираємо електронні гроші:
 • Із запропонованих варіантів вибираємо платіжну систему ківі:
 • Тепер потрібно вказати номер гаманця (він же номер телефону одержувача):
 • Далі вводиться сума поповнення:
 • Заключний крок – це підтвердження оплати:
 • Навіть якщо ви не розберетеся, як з Онлайн Ощадбанку поповнити ківі або якщо ви взагалі не користуєтеся цим інструментом, то завжди можна дійти до найближчого терміналу і виконати переказ коштів.

  Якщо ви постійний клієнт даної платіжної системи, то настійно рекомендуємо дізнатися, що таке ківі яйця.

  Поповнити QIWI онлайн не складає труднощів, і тепер ви знаєте всі доступні способи. Один з них точно має вирішити вашу проблему. Якщо нічого не підходить, знайдіть найближчу мультикассу і просто внести готівку, зробити це ще простіше.