Як поповнити телефон биткоинами?

Кріптовалюти беруть верх у сфері електронних грошей, їх ніхто не контролює, тому при їх використанні гарантується повна анонімність.


Це часто знадобиться, наприклад, щоб ніхто не відстежив, звідки на телефон надійшли гроші. Володіючи будь криптовалютой, ви можете оплачувати мобільний зв’язок та інші послуги.

Як поповнити телефон биткоинами? Наші читачі знають про заробіток Bitcoin, але у більшості не виходить зібрати величезну суму. Чи є сенс намагатися вивести ці гроші і віддавати комісію, коли можна просто скинути їх на баланс телефону, заплатити за інтернет і так далі.

Переклад кріптовалюти на телефон

Зараз для використання крипто грошей створюється все більше сервісів. Ми розповідали про те, Як вивести криптовалюту Bitcoin, Dogecoin і Litecoin?.

Для цього створені обмінники, які можна використовувати для перекладу на популярні електронні платіжки, щоб потім легко закинути кошти на рахунок телефону.

Ця схема надто заморочена, тим більше є унікальний проект 7pay.in, що дозволяє швидко і легко провести оплату. З нього оплатити телефон биткоинами зможе кожен, достатньо перейти в розділ «стільниковий» і ввести там свій номер телефону:

За перший переклад через дану систему, до вашого платежу нараховується 10 000 Satoshi. Не обов’язково використовувати Биткоины, можна обрати і іншу криптовалюту. Розрахунок рублів проводиться автоматично, тому ви відразу дізнаєтеся, скільки певної валюти спишеться з гаманця:

Використовуйте будь-які крипто гроші для оплати мобільного зв’язку і не тільки. В верхній частині сайту знаходиться меню для переходу до різних типів послуг.

Биткоины і не тільки можна використовувати для оплати штрафів, онлайн ігор, купувати програми, переводити в соціальні мережі і так далі:

Сайт переповнений рекламою, але проводити оплату це не заважає. До речі система перевірена та працює з 2013 року. Переклади виконуються швидко, а якщо у вас десь завалялися якісь «Коін», скиньте їх на телефон.

Ви можете на автоматі збирати різні типи кріптовалюти, використовуйте заробіток на майнинге з Minergate.

В інтернеті можна знайти багато схожих обмінників і всіляких бірж. Хоча ми не рекомендуємо розлучатися з биткоинами та іншими крипто грошима. Коли їх курс різко злетів, багато збільшили свій капітал, раптом це повториться, а ви все спустіть.