Як поповнити Webmoney?

Зміст

 • Способи поповнення Webmoney
  • Як поповнити Webmoney через термінал?

Електронними грошима зараз користуються все, це зручний інструмент, який допомагає економити.


У мережі можна робити покупки онлайн, з дому оплачувати комунальні послуги, платити за кредитом і так далі. Але якщо ви не працюєте в інтернеті, то доведеться поповнювати свій гаманець.

Як поповнити Webmoney? Є кілька способів внесення грошей на гаманець Вебмані.

Де б ви не знаходилися кошти (у кишені, на карті, на банківському рахунку або в іншій платіжній системі) їх можна буде закинути на віртуальний рахунок. Робиться це легко і швидко, для новачків ми підготували інструкцію.

Способи поповнення Webmoney

Можна взагалі не вносити кошти на гаманець. Вони у вас там завжди будуть, якщо дізнаєтеся, як заробити гроші на Webmoney.

Навіть новачки можуть легко підробляти, принаймні, на оплату мобільного зв’язку легко зібрати невелику суму. Якщо часу немає, і потрібно терміново щось оплатити або купити, вибирайте один з доступних способів.

На сайті Mini.webmoney.ru необхідно авторизуватися перейти до своїх гаманців і вибрати поповнення:

На зображенні показано, які способи поповнення Вебмані пропонуються клієнтам. Також можна вибрати «Інші засоби» і подивитися, які ще варіанти доступні:

Поштові перекази, електронні гроші, грошові перекази – є багато способів закинути гроші на віртуальний рахунок. Наприклад, якщо потрібно поповнити Вебмані з карти, вибираєте відповідний пункт і потрапляєте на сторінку:

Введіть суму і дані карти, після чого проводите звичайну оплату. Там все просто, дотримуйтесь інструкцій, новачки точно розберуться. Якщо виникають якісь труднощі, скористайтеся яким-небудь обмінником.

На BestChange можна вибрати будь-які валюти і знайти найвигідніший курс:

Можна поповнити Webmoney з Приват24 або будь-яких інших карток. Після вибору валюти відкривається список обмінників, залишається провести звичайну операцію з обміну:

Зверніть увагу, при внесенні грошей на віртуальний рахунок, нараховується навіть трохи більше. Наприклад, при оплаті з карти Тінькофф, віддаєш 1000 рублів, а отримуєш 1010.1 рублів. Звичайно, частина коштів піде в рахунок оплати комісії, але це все одно вигідний варіант поповнення гаманця.

Як поповнити Webmoney через термінал?

Найчастіше способами поповнення цікавляться новачки. Вони не хочуть користуватися картами, у них немає інших гаманців і так далі. Готівкою теж можна скористатися, достатньо підійти до терміналу (мултикассе).

Вони зараз розташовані по всім містам навіть в магазинах, підійдіть до терміналу і виконайте такі дії:

 • Насамперед вибираємо розділ оплати послуг. Якщо його немає, шукайте розділ з електронними грошима:
 • Після цього потрібно вибрати «Електронна комерція» (якщо відразу не перейшли в даний розділ):
 • Інтерфейс терміналів може дещо відрізнятися, але в цілому все робиться також. Вибираємо платіжну систему Webmoney:
 • Далі потрібно ввести гаманця (Як дізнатися номер Webmoney). Будьте уважні, щоб не відправити гроші на чужий гаманець:
 • На деяких мультикассах можна відразу вносити гроші, але іноді може знадобитися номер телефону:
 • Його запитують, щоб надіслати спеціальний код, він вводиться на наступному кроці:
 • Останній крок поповнення Webmoney через термінал, це введення грошей і натискання кнопки «Оплатити»:
 • Як бачите, поповнити баланс Webmoney не становить праці, а з допомогою нашої інструкції, ви з цим впораєтеся.

  Можливо, ви скористаєтеся віддаленої підробітком або захочете повернути частину внесених коштів. Для цього вам знадобиться інструкція з виведення Webmoney на карту VISA або MasterCard.

  Найпопулярніша платіжна система Рунета знадобиться для різних цілей, а користуватися їй зручно. В інтернеті товари дешевше, можна миттєво оплатити інтернет або, не залишаючи дому, погашати кредит. Поповнення гаманця не займає багато часу, провівши операцію один раз, ви без праці її повторіть.