Як потрібно рахувати гроші?

Не всі люди вірять у містику, тим не менш, намагаються обходити, якщо їм дорогу перебігає чорна кішка або чекають чогось поганого, просипаючи сіль.

Щодо грошей теж є безліч народних прикмет, і навіть банальний підрахунок купюр, які знаходяться в гаманці, необхідно проводити правильно.

Крім містичних властивостей, деякі психологи стверджують, що правильне ставлення з грошима, допомагає на підсвідомому рівні, грамотно розподіляти свій бюджет.

Як потрібно рахувати гроші? У цій статті ми розповімо вам про декілька важливих правил, слідувати їм не складно, а якщо це хоч якось допоможе поправити фінансове становище, то чому б цим не скористатися.

Вважай свої гроші правильно

Перше і головне правило – це акуратність в збереженні своїх заощаджень. Перед тим як приступити до підрахунку суми, потрібно провести наступні маніпуляції:

  • розгладити кожну купюру (виправити кути);
  • розкласти їх за номіналом;
  • розкласти купюри, враховуючи їх малюнок.

Ці не складні дії, допоможуть підтримати акуратність у вашому гаманці, а те, що гроші люблять порядок, відомо всім. Крім того, розкладені купюри – це зручно, деякі люди впевнені, що це допомагає залучати грошову енергетику.

Друге правило – це перекладання купюр з правої руки в ліву руку, при цьому відразу складаючи їх номінальне значення. Простіше кажучи, якщо у вас 15 купюр, то не потрібно вважати їх і потім множити на номінал, краще відразу складати числа. Ця хитрість використовується не тільки з міркувань «небесної» сили грошей, але і пов’язана з психологією.

дерево денег

Справа в тому, що підраховуючи гроші і, приміром, вважаючи 500 рублеву купюру за одну одиницю, ви сприймаєте гроші не правильно. Одна купюра – це не просто одна одиниця, це частина від суми, яка може бути поділена на скільки завгодно частин. Все логічно, але на рівні підсвідомості це контролювати неможливо.

Сюди ж варто додати, що підраховуючи свої гроші, намагайтеся починати з великих за номіналом купюр. Це не тільки зручно, але й акцентує вашу увагу саме на великих купюрах, що важливо з боку психології.

Вся суть даних правил за підрахунком грошей зводиться до одного. Підсвідомо ви повинні бути раді будь-якій сумі коштів, яка знаходиться у вашому гаманці. Чим багатше ви будете себе відчувати, тим більше активності у вас буде з’являтися при заробіток грошей, а особиста мотивація є кращим засобом для виходу на пристойні доходи.