Як позбавляються від конкурентів ВК через ботів?

Майданчики у соціальних мережах набагато простіше створювати, тому зараз активно з’являються сотні тисяч нових спільнот щодня.


Люди створюють групи для всього, починаючи з продажу парфумерії та закінчуючи наданням послуг ріелтора. У цій нижче навіть з’явилася серйозна конкуренція.

Як позбавляються від конкурентів ВК через ботів? Не всі готові вести чесну конкурентну боротьбу.

З допомогою накруток наганяють ботів в чужі спільноти і потім їх блокують за це. Таким чином, найпростіше витіснити тих, хто більш популярний, ніж ви і не привернути до себе ніякої уваги.

Бан за накрутку Вконтакте – знищення конкурентів

Ця стаття не є інструкцією, так як ми за чесну боротьбу і природний розвиток майданчиків. Тим не менш, всі повинні знати про можливість підставити чесного власника якої-небудь групи.

Даний метод спрацює, якщо майданчик не сильно популярна і в ній дійсно багато ботів.

Зловмисники діють так:

Розкрутка Вконтакте без програм стане в нагоді всім, хто хоче домогтися популярності в цій соціальній мережі.

Спочатку вони визначають, хто є їх головним конкурентом. Для цього просто в пошуку вводиться потрібний запит, і вибираються співтовариства, чиї позиції вище:

Далі вибирається будь-яка система для накрутки ботів в групи. Їх в інтернеті багато, шукайте найдешевші. Приміром, працює сервіс Smmprice, де доступні різного роду накрутки:

Після того, як замовлення на накрутку оформлений, чекайте, поки він повністю буде виконаний. Врахуйте, що накрутити бажано не менше 10% від кількості вступили.

Далі буде потрібно кілька профілів, щоб відправити скарги. Переходимо в розділ «Допомога» і вводимо будь-який незрозумілий запит, щоб з’явилася потрібна посилання:

Потрібно оповістити технічну підтримку, щоб вони відреагували на накрутку. Бажано, подати скарги відразу з декількох профілів і змінювати текст:

Іноді цей спосіб спрацьовує і спільноти блокують. Метод нечесний, а всім хто вирішить скористатися ним, варто подумати про свою майданчику.

Що якщо хтось вирішить позбутися від вас так само? Статися це може у будь-який момент, тому важливо стежити за новими учасниками. Якщо їх число швидко зростає, і ви бачите, що це боти, закривайте співтовариство в налаштуваннях:

Запам’ятайте, скільки було і скільки стало учасників, щоб видалити накручених ботів до того, як вашу майданчик заблокували. Відкривайте розділ «учасники» видаляйте рівно стільки людей, скільки раптово набула групу (зверху показуються нові учасники):

Не зайвим буде також звернутися в технічну підтримку, щоб попередити їх, що ви нічого не накручували і поспішайте видалити всіх ботів. Накрутки допомагають позбавлятися від дрібних конкурентів, з добре розкрученими групами такий номер не пройде.

Дізнайтеся, чому блокують групи Вконтакте, накрутка передплатників це не єдина причина.

На жаль, багато хто готові діяти нечесно, лише б мати з цього вигоду. Накрутки легко відстежуються і за них можуть дати довічний бан. Слідкуйте за своїми групами і миттєво реагуйте на можливі дії конкурентів.