Як працювати в інтернет-магазині?

Зміст

  • Хочу працювати в інтернет-магазині, що робити?
    • Вакансії на роботу в інтернет-магазині

Активно розширюється мережа інтернет стає для сучасних людей не тільки розвагою, але місцем роботи.


Навіть новачки знають, що є багато віртуальних магазинів, в яких також працюють консультанти та оператори. Зараз інтерес до таких вакансіях серйозно виріс, що нітрохи не дивує.

Як працювати в інтернет-магазині? Щоб влаштуватися працювати на якомусь сайті, необхідно хоч трохи розбиратися в цьому, знати товар, який продається, та відповідати деяким критеріям.

Правильне спілкування з клієнтами – одна з обов’язкових умінь, яке не так складно в собі розвинути.

Хочу працювати в інтернет-магазині, що робити?

Перед тим як шукати вакансії, потрібно заглибитися в тему. Насамперед розібратися, на яку саме посаду ви хотіли б влаштуватися.

У цій сфері є різного роду робота, в обов’язки помічника власника віртуального магазину може входити безліч справ:

  • заповнення сайту товарами;
  • створення описів для товарів;
  • просування товарів в інтернеті;
  • обробка дзвінків і текстових звернень;
  • оптимізація сайту, додавання нових функцій;
  • менеджмент з продажу;
  • кур’єрська доставка.

При надсиланні своєї анкети або пропозиції взятися за роботу, необхідно відразу ж обговорити обов’язки. Оцінюйте свої сили правильно, завдання, з якими ви точно не впораєтеся, краще не брати на себе. Нічого доброго з цього не вийде, ви тільки підставите роботодавця.

Переваг роботи в інтернет-магазинах багато, тому і конкуренція тут висока.

Можливо, доведеться відправити не одна пропозиція до того, як хтось погодиться з вами співпрацювати. Зате ніша віддалених продажу бурхливо розвивається, з’являється все більше магазинів в мережі, тому завжди є вакантні місця.

Вакансії на роботу в інтернет-магазині

Можете пошукати пропозиції на сайтах з роботою вашого міста, але краще не обмежуватися такими оголошеннями. Краще вийти на світовий рівень, яка різниця, з якого міста буде роботодавець, головне, щоб умови були прийнятними.

Спеціально для тих, хто шукає вакансії інтернет-магазинів створені біржі фрілансу. Найпопулярнішою з них є Weblancer. Щодня тут з’являється кілька вакансій, а також можна додати свою анкету, щоб дочекатися пропозицій:

Прямо на сайті ви зможете відстежувати появу нових вакансій і надсилати свої анкети потенційним роботодавцям.

Не поспішайте і не намагайтеся розіслати якомога більше пропозицій, адже не всі вакансії вам підійдуть. Для початку відкрийте замовлення і подивіться детальну інформацію (при необхідності, запитуйте її):

Уважно вивчіть всі вимоги та умови, переконайтеся, що вони вам підходять, і ви впораєтеся з обов’язками.

Коли будете відправляти заявку, бажано вказати в ній, чому саме вас повинні прийняти на роботу. Перерахуйте особистісні якості, розкажіть, що ви непогано розбираєтеся (додавайте дані про досвід роботи).

Що обов’язково повинно бути в оператора інтернет-магазину, так це безліч контактів.

З клієнтами доводиться спілкуватися по скайпу, телефону, в соціальних мережах, через популярні месенджери (Viber) і використовуючи інші способи зв’язку. Надсилаючи заявку, вводьте якомога більше контактів, щоб роботодавець оцінив вашу підготовку.

Ви можете займатися продажами і без працевлаштування, дізнайтеся більше про заробіток на товари з інтернет-магазинів.

Працювати в інтернет-магазині може виявитися навіть складніше, ніж звичайним продавцем. Тут є свої тонкощі і навіть не думайте, що зрубайте халяви.

Роботодавці постійно перевіряють своїх співробітників, ведуть статистику, а за рахунок великої кількості бажаючих, легко розлучаються з недобросовісними працівниками.