Як продавати в інтернеті?

Онлайн підприємці, маркетологи і навіть копірайтери повинні точно знати, як змусити людину щось купити.


Часом зробити це досить складно, так як товар не найкращий, ціна недостатньо вигідна і знайти цільову аудиторію ціла справа. Але професіонали точно знають, як це потрібно робити.

Як продавати в інтернеті? Щоб вести успішні продажі в мережі, не обов’язково бути експертом в області психології.

Необхідно визначити основні фактори, що впливають на рішення потенційних клієнтів. Саме їх ми і представимо у цій статті, а вам вони знадобляться для створення промо-матеріалів, які продають статей та особистих пропозицій.

Продавати через інтернет, як добитися успіху?

Знадобляться фактори не тільки підприємцям і рекламщикам. Навіть якщо ви новачок у сфері заробітку, у вас завжди є можливість використовувати партнерські програми.

Наприклад, на Biggon запропоновані різні товари, а за їх продаж нараховується винагорода. Навчитеся продавати і будете непогано заробляти.

Отже, що потрібно для налаштування людини на покупку вашого товару? Ось основні моменти:

 • Спочатку потрібно викликати в людини емоції і захопити його увагу. Нерідко люди роблять покупки не тому, що їм щось потрібно, а тому, що їм підняли настрій, зробили вигідну пропозицію або просто звернулися особисто.
 • Факти впливають на потенційного клієнта, як одне з найкращих засобів. Наведіть приклад того, як ваш товар нагоді в житті, чим він допоміг реальним людям або як ним почали користуватися відомі персони.
 • Всі ми частково егоцентричні, тому думаємо тільки про власну вигоду. Клієнтові потрібно пояснити все так, щоб він зрозумів, що йому треба купити товар, а не вам його продати.
 • Цінність товару обов’язково оцінюється перед покупкою. Щоб підвищити вартість в очах клієнта, потрібно уявити як можна більший список позитивних сторін вашої пропозиції.
 • Ефективно продавати, не маючи жодного відгуку, навряд чи вийде, всі люди почасти соціальні. У статті про відгуки для розкрутки сайту ви дізнаєтеся, де їх можна накрутити (будуть писати реальні люди).
 • Люди приймають рішення про покупку самостійно, а ваше завдання-викликати у них високий інтерес, заінтригувати і змусити полюбити товар. Як ви будете це робити, вирішувати тільки вам.
 • Сумніви з’являються перед покупкою в інтернеті у кожної людини. Усунути їх можна тільки надаючи гарантії. Відкривайте детальну інформацію про себе, залиште можливість повернути гроші і не забувайте про відгуки.
 • Помацати товар, купуючи через інтернет неможливо. Саме тому вам потрібно скласти докладні огляди та розповісти детально про свою пропозицію. Кращий варіант – це записати відеоролик.
 • Маркетологи вже десятки років використовують один простий спосіб, пропонуючи товари для вирішення проблеми. Цим повинні користуватися і ви. Наприклад, знайдіть на форумі тему, де людина шукає найкращий засіб для схуднення, і запропонуйте йому свою продукцію.
 • Люди завжди рухаються за натовпом, тому вам потрібно показати всім потенційним клієнтам, наскільки багато угод ви вже провели. Навіть накручене лайки на рекламі Вконтакте допомагають у цій справі.
 • Прочитавши одну-дві статті професіоналом стати неможливо, але сфера онлайн торгівлі набирає оберти, тому краще вивчити її тонкощі. Дізнайтеся, як домогтися першого продажу в інтернеті, адже найскладніше це початок. Поступово ви увіллєтеся в цю нішу і зможете забезпечити стабільні продажі.