Як прибрати рекламу Adsense з окремих сторінок сайту?

Створити свій сайт, щоб заробляти в інтернеті гроші – це популярна мета багатьох новачків.


Найчастіше монетизуються сайти через рекламу, достатньо зареєструватися в будь рекламної мережі, щоб отримувати дохід. Як показує статистика, більшість початківців вебмайстрів цікавить саме заробіток з Google Adsense.

В цю рекламну мережу додаються навіть молоді ресурси, що є основною перевагою. Правил використання системою багато і далеко не всі їх вивчають до початку використання.

Наприклад, розміщувати контекстні оголошення можна не на всіх сторінках або навіть категоріях, але відмовлятися від розміщення реклами із-за цього не варто.

Показ реклами Adsense на окремих сторінках

Як прибрати рекламу Adsense c окремих сторінок сайту? Сайт Workion, як і безліч інших проектів створений на платформі WordPress, тому ми вам покажемо на прикладі цього движка, як прибрати рекламу з деяких сторінок сайту.

Для цього потрібно додати невеликий код у файлі Sidebar.php. Його ви знайдете в директорії свого сайту на хостингу або по FTP (використовуйте Total Commander). Відкривайте через звичайний блокнот і додайте ось такий код:

До цього ви вже повинні були встановити цей файл свій код Adsense, тому його потрібно просто замінити або додати до нього ті частини, які представлені вище. Тепер давайте розберемося в складових цього коду.

На першій сходинці є слово Page, яке позначає сторінку. Ви можете використовувати замість цього category, щоб прибрати рекламу з цілої категорії. В дужках встановлюються числові значення – це ID сторінок або категорій, отримати їх можна в адмінці:

Перейдіть до редагування будь-якого запису і в адресному рядку знаходите номер поста. Аналогічним чином можна подивитися ID категорії на вашому сайті:

Всі номери вказуються через кому, а якщо вам необхідно прибрати рекламу тільки в одній категорії, то залишайте в дужках її номер.

Ось таким не хитрим способом, можна прибрати рекламу Adsense з окремих сторінок сайту, щоб не порушувати правила цієї рекламної мережі. А всім тим, хто монетизує свої ресурси з допомогою цього сервісу, рекомендуємо дізнатися, як більше заробляти на Adsense і засвоїти кілька рад по роботі з Adsense, це вам обов’язково знадобиться.