Як прибрати рекламу на Ucoz?

Зміст

  • Ucoz без реклами, скільки коштує?
    • Як прибрати рекламу на сайті Ucoz безкоштовно?

Слово безкоштовно завжди притягувало увагу людей і залишається секретним способом маркетологів, зацікавити потенційних клієнтів.


Всі знають, що можна безкоштовно створювати сайти через конструктори, але як показує практика, платити таки доведеться, якщо хочеш створити нормальний ресурс.

Самий популярний конструктор Ucoz не бере зі своїх клієнтів грошей за створення нового ресурсу. Щоб якось компенсувати це, вони встановлюють на всіх майданчиках свій рекламний блок.

Виглядає він не красиво, та й виходить, що ви втрачаєте місце під свою рекламу. Як прибрати рекламу на Ucoz? Про це ми вам зараз розповімо.

Ucoz без реклами, скільки коштує?

Щоб позбутися рекламу на своєму сайті, вам доведеться скористатися одним з методів. По-перше, таку можливість отримують не комерційні організації.

Можна звернутися до адміністрації з пропозицією зняти рекламу, якщо ваша майданчик належить:

  • до освітнім установам;
  • до студентським проектам;
  • до методичних сайтів для педагогів;
  • до творчим об’єднанням.

Є ще кілька типів ресурсів, з яких безкоштовно забирається реклама на Ucoz. З цього питання краще проконсультуватися з представниками конструктора.

Другий спосіб позбутися від реклами на сайті – це скористатися платним тарифом. На вибір пропонується кілька пакетів, а новачкам пропонуються непогані знижки:

Платні тарифи на Ucoz коштують дорожче, ніж хостинг у багатьох провайдерів. Той же Webhost1 бере всього 100 рублів на місяць по самому дешевому тарифу.

Отже, простіше створити сайт на платному хостингу, тим більше, це відкриє для вас купу різних можливостей. Як мінімум, вашу майданчик приймуть у будь-який рекламний сервіс.

Як прибрати рекламу на сайті Ucoz безкоштовно?

Деякі користувачі сподіваються знайти скрипт Ucoz реклами, який її відключає. Жодних досконалих рішень не існує.

У кращому випадку, адміністрація просто видалить доданий код, в гіршому – заблокує ваш аккаунт. Краще навіть не зв’язуватися з цим, враховуючи можливі наслідки.

З недавнього часу на всіх сайтах Ucoz почали показувати відео рекламу. Вона є додатковою і її можна легко відключити в налаштуваннях. Для цього увійдіть у свій профіль, перейдіть до редагування банера, де потрібно поставити галочку:

Ось так легко, а найголовніше безкоштовно відключається реклама в Ucoz, але це доступно тільки для відеороликів. Банер прибрати без грошей не вийде, а хитрі способи, описані на багатьох сайтах в інтернеті краще не використовувати.

Якщо ви вирішили скористатися даними конструктором, то обов’язково розберіться, як заробляти на сайтах Ucoz.

Приховати рекламу на сайті Ucoz не вийде при всьому бажанні, поки не заплатиш за це гроші. На жаль, цю послугу окремо проплатити не можна і доводиться купувати платний тариф.

Враховуючи його розцінки, краще взагалі не зв’язуватися з цією системою, а вивчити WordPress і створити блог (будь-який інший сайт) на нормальному движку і платному хостингу.