Як прибрати рекламу Вконтакте?

Практично на кожному сайті можна спостерігати рекламу, вона приносить дохід власникам цих ресурсів.


Соціальні мережі не є винятком, а коли сидиш годинами в своєму профілі, блоки з рекламою починають дратувати. Добре, що їх можна в будь-який момент відключити, впорається з цим навіть новачок.

Як прибрати рекламу Вконтакте? Є декілька способів позбутися від рекламних блоків у самої популярної соц. мережі.

Вже давно створені програми для блокування реклами в браузерах, але їх треба завантажувати, встановлювати, а деякі ще й платні. У цій статті зібрано 3 способи прибрати рекламу без програм.

Вконтакте з’явилася реклама, як прибрати?

Деякі рекламні блоки не додаються адміністрацією Вконтакте, а хитрими людьми, які без відома людей, встановлюють їм різні розширення в браузер.

Якщо реклама Вконтакте з’явилася недавно і вона знаходиться скрізь (на вашій сторінці в новинах), потрібно перевірити, які розширення у вас встановлені. Для цього зайдіть:

Вимикайте всі розширення, якими ви не користуєтесь. Якщо вони потрібні, то по черзі їх відключайте і перевіряйте, коли пропадає реклама.

Не так давно мені довелося зіткнутися з цим, а рекламу ВК показував плагін, який був потрібен для збору статистики сайтів. Нечесні розробники часто так роблять, тому потрібно відразу перевірити це.

Встановлюйте корисні розширення для Вконтакте, які вже перевірені.

Під основним меню у кожного користувача ВК з’являється 3 блоку з рекламою. Ви точно їх повинні були помітити:

Від них найпростіше позбутися з плагіном Adblock Plus. Докладно про це розширення вже розповідалося в статті «Як прибрати рекламу з сайтів». Тут все просто, додаєте розширення в свій браузер і насолоджуйтеся інтернетом без реклами (в тому числі на сайті Вконтакте).

Багато хто цікавиться, як прибрати рекламу з відео Вконтакте. Представлене вище розширення вирішить проблему.

Якщо ви не хочете нічого встановлювати і налаштовувати, можете просто змінити мову в ВК на радянський або дореволюційний. Для цього перейдіть в налаштування і прокручуйте сторінку в самий низ:

Меню одразу зміниться, воно стане незвичайним, зате реклами під ним ви більше не побачите:

Спосіб робочий, от тільки не всі погодяться користуватися іншою мовою, адже всі ми звикли до своєї рідної мови.

Якщо змінений мова вам сподобається, і ви взагалі любите все оригінальне, спробуйте встановити безкоштовні теми Вконтакте.

Позбутися від реклами завжди можна, а на офіційному сайті Adblock Plus (adblockplus.org можна ще і завантажити браузер для мобільних пристроїв, в якому вже встановлена захист. Спробуйте різні способи, один з них вам точно допоможе.