Як придумати ідею прибуткового сайту?

Всім хто заробляє в інтернеті має бути відомо, що розробка сайтів – це один з найбільш прибуткових варіантів.

Тисячі різних ресурсів постійно з’являються в інтернеті, але лише небагато з них отримують гідний розвиток і приносять їх власникам серйозні гроші. У чому причина? Вони правильно вибирають нішу.

Як придумати ідею прибуткового сайту? Буває дуже складно визначитися з тематикою, а вже тим більше, якщо головна мета – це заробіток. Є цікавий спосіб отримати масу корисної інформації на основі якої можна придумати власну ідею прибуткового ресурсу, залишиться лише докласти зусиль на його розробку.

Хороша ідея для нового сайту

Яку мету необхідно встановити? Знайти ідею ресурсу, яка допоможе швидко вийти на пристойний заробіток. Для цього можна оцінити ідеї інших людей, за рахунок використання бірж з продажу ресурсів.

Вирушаємо на найпопулярнішу біржу Telderi і за допомогою фільтрів сортуємо майданчики. Щоб виділити відповідні варіанти, встановлюємо прибутковість сайту від 5000 рублів і термін його існування до 6 місяців:

Після цього ми отримуємо список сайтів, які знаходяться на продаж і підходять під необхідні нам параметри:

Більшість майданчиків – це інтернет-магазини і різні сервіси, але можна знайти і проекти з категорії інформаційних сайтів. Під ці параметри пошуку ви знайдете зовсім небагато майданчиків, тому можете використовувати, збільшуючи термін існування ресурсу і знижуючи його прибутковість.

Наступний крок до правильного пошуку хорошої ідеї – це перевірка ресурсу. Кожен продавець готовий надати докладну статистику сайту, щоб потенційний покупець міг переконатися в якості ресурсу.

Це величезний плюс – зв’язуємося з продавцем і вимагаємо докладну статистику, щоб розібратися в усьому, що потрібно для створення сайту, який буде приносити більше 5000 рублів через півроку з моменту створення.

Коли зберете всю необхідну інформацію, можете приступати до розробки власного проекту, використовуючи одну і ту ж тематику, а також схожі методи монетизації. Щоб ваш ресурс не став копією, зробіть його краще, ніж вихідний сайт. Завдяки бірж можна придумати безліч ідей, головне навчитися їх шукати.