Як привязати карту до QIWI гаманця?

Електронні гроші постійно прігождаются активним користувачам інтернету.


У мережі можна робити реально вигідні покупки, але деякі сервіси не підтримують оплату з карти, а іноді просто не хочеться світити дані. У такому випадку, варто використовувати ківі, але попередньо прив’язавши карту до гаманця.

Як прив’язати карту до QIWI гаманця? Ця процедура не займає багато часу. Після зв’язування можна буде проводити платіжки через електронний гаманець без його поповнення.

Гроші будуть прямо списуватися з карти, що дуже зручно. Отримувач переказу не дізнається дані карти, він побачить тільки номер телефону, з якого надійшли гроші.

Прив’язка карти до ківі гаманцю

Якщо ви потрапили на цю сторінку тільки тому, що вам потрібно висновок засобів, то прив’язка карти вам не потрібна. Дивіться, як зняти гроші з ківі гаманця, в даній платіжці це найпростіше зробити.

Прив’язка карти потрібна тільки для швидкої і безпечної оплати, а вона виконується наступним чином:

 • Входите в особистий кабінет, перейдіть в розділ «Банківські картки» та вибираєте прив’язку існуючої карти:

 • Зверніть увагу, можлива прив’язка карти випущеної тільки в тій країні, в якій створювався номер телефону. Також можна використовувати карти із США, Естонії, Канади, Індії і Великобританії.

 • На наступному кроці представлена корисна інформація для клієнта, прочитайте її і тисніть на кнопку:
 • Далі потрібно ввести дані картки. Номер картки зазначений на лицьовій частині, там же ви знайдете місяць і рік її дії. Код CVV або CVC вказано на задній стороні картки:
 • Після цього залишиться лише натиснути на одну кнопку «Зареєструвати»:
 • На привязываемой картці повинна знаходитися невелика сума. Для перевірки, адміністрація спише трохи грошей (10-20 рублів) і вам потрібно буде вказати, скільки було списано з рахунку.

  З’ясувати це можна різними способами, починаючи з звичайного SMS оповіщення, закінчуючи дзвінком в банк. Після завершення прив’язки, гроші повернуться на баланс картки.

  В інших платіжних системах теж є подібні функції, але на QIWI найнижчі відсотки комісії при списуванні грошей.

  Можливо, для проведення прив’язки карти, вам потрібно ідентифікація ківі гаманця. Провести її теж не складно, а це підвищує доступні ліміти.

  При використанні російських карт, щоденний ліміт переказів становить 50 000 рублів, а при використанні карт зарубіжних банків, ліміт всього 3000 рублів.