Як розблокувати Webmoney?

Зміст

  • Блокування WMID
    • Блокування WMID за борги

На відміну від безлічі інших платіжних систем Webmomey є одним з найбільш стабільних проектів, адміністрація якого ретельно стежить за діями користувачів.


Для використання електронних гаманців Вебмані встановлені певні правила, які не можна порушувати, інакше мірою покарання може бути бан рахунку.

На жаль, далеко не всі вивчають ці правила, тому гаманці блокуються, а на форумах з’являються питання «Як розблокувати Webmoney?». Причини блокування можуть бути різними, цілком можливо, що ви легко зможете відновити доступ, який був закритий помилково, для цього достатньо звернутися в тех. підтримку.

Блокування WMID

Деякі новачки також не можуть знайти контактні дані для зв’язку з працівниками Webmoney.

Перейти до них можна з головної сторінки офіційного сайту:

У правому нижньому куті є посилання на сторінку контактів, натиснувши на неї, відкривається наступна сторінка:

Тут вказані контакти для консультування, можна звернутися до співробітників по телефону, а можна звернутися в фінансову підтримку одного з видів гаманців еквівалентних певній валюті.

Блокування WMID за борги

Можливо, ваш гаманець заблокували за те, що ви не виконали своїх зобов’язань за лімітами довіри або іншим кредитним умовам. При порушенні правил гаманець блокується користувачем, який надавав вам позику.

Якщо ви вже виплатили гроші і хочете відновити доступ, вам потрібно провести наступну процедуру:

1. Переходьте на debt.wmtransfer.com заходьте в розділ «Мені довіряють» та вибираєте «Блокування»:

Тут відображаються ліміти довіри, які ви не виплатили. Вибираєте ті, які ви вже виплатили (статус повинен бути «Повернуто»), після цього натискаєте Розблокувати:

Таким чином, ви повернете доступ до свого гаманця та зможете продовжувати використовувати Webmoney. Намагайтеся більше не порушувати правила платіжної системи, якщо за прострочений кредит вам повернуть доступ, то при численних порушеннях, ви можете позбутися свого WMID.