Як шукати завдання на Seosprint?

Кожному, хто шукає не складну роботу в інтернеті, варто звернути увагу на завдання клікових спонсорів.


Дані проекти переповнені різними пропозиціями по проходженню реєстрацій, додавання друзів в соц. мережах та іншими найпростішими завданнями, за які платять гроші.

Один з кращих поштовиків це Seosprint. Для заробітку на завданнях він підходить краще за інших, так як тут найбільше роботи. На даний момент завдань вже понад 20 000, це серйозний показник.

Але потрібно знати, як шукати завдання на Seosprint, щоб знаходити відповідні завдання для кожного користувача.

Фільтри завдань на Seosprint

У всіх свої уподобання, комусь подобається виконувати завдання з покликами на сайтах, а кому-то проходити реєстрацію або займатися постінгом на форумах і блогах.

Ви можете використовувати різні параметри для пошуку підходящих вам завдань:

1. Загальні параметри.
Над списком завдань є три посилання, щоб відфільтрувати його за різними параметрами:

З допомогою цієї функції можна виділити завдання, з найвищою ціною або найкращим рейтингом. За замовчуванням вони представляються по висоті, тобто вгорі показуються завдання рекламодавців, які останні піднімали їх у списку.

2. Додаткові параметри.
У правому верхньому куті знаходяться додаткові налаштування фільтрів, де ви зможете вибрати список нових завдань, багаторазових, обраних, тих які знаходяться на перевірці або вже оплачених завдань:

Дуже зручний інструмент для досвідчених користувачів. Наприклад, можна знайти оплачені завдання і повторно їх виконати.

3. Категорії завдань.
А цей пункт фільтрів призначений для пошуку певного виду роботи. З його допомогою ви легко знайдете всі завдання по соціальним мережам, іграм, постинг, написання статей і так далі:

На початку статті ми вже говорили про переваги виконавців, а завдяки цьому фільтру кожен знайде роботу по своїм інтересам.

4. Номер завдання або ID рекламодавця.
Можна знайти будь-яке завдання, за його унікальним номером або по ID його творця, для цього передбачено два окремих фільтра:

В нагоді стане такий інструмент, якщо вам по внутрішній пошті порадили яке-небудь завдання або якщо ви знайшли хорошого рекламодавця і хотіли б виконати інші завдання.

5. Адреса сайту.
Якщо ви шукайте завдання, які пов’язані з певним сайтом, то можете скористатися останнім фільтром:

Наприклад, сюди можна ввести адресу будь-якої соціальної мережі або якогось форуму, на якому ви зареєстровані.

Щоб знаходити завдання, які вам подобається виконувати, можна використовувати будь-які з цих фільтрів. Якщо ними не користуватися, то дуже швидко вам набридне трудитися. Вибирайте певну категорію та фільтрувати список за ціною, так ви знайдете найвигідніші пропозиції по роботі, з якої ви впораєтеся.