Як скачати музику і відео Вконтакте?

Соціальні мережі наповнюється величезною кількістю інформації.


Багато користувачів вже не завантажують фільми і музику до себе на комп’ютер, так як запускають трансляції онлайн. Це зручно, але іноді потрібно скинути музику на плеєр або завантажити фільми в ноутбук перед тривалою поїздкою.

З будь-соц. мережі можна завантажувати медіа контент і для цього, створено безкоштовні інструменти. Вконтакте використовується більшою аудиторією в Рунеті, тому тут більше всього інформації.

Як скачати музику і відео Вконтакте? У цій статті ми розповімо вам про корисний софт, який вам знадобиться.

Програми та плагіни для скачування Вконтакте

Платити нічого не потрібно, а після установки програми або розширення, ви зможете в будь-який момент завантажувати на комп’ютер різні відеоролики і аудіофайли:

1. DownloadHelper – це продукт зарубіжного розробника, який підійде для користувачів FireFox.

Встановлюється як розширення браузера, а після його завантаження можна запускати завантаження з будь-яких сайтів (у тому числі ВК). Для цього потрібно зі спеціального меню вибрати файл зі сторінки і перейти до його скачування:

2. Savefrom – цей плагін потрапив в список корисних розширень Вконтакте.

Його також потрібно встановити в браузер, щоб потім викачувати файли з будь-яких соціальних мереж і Ютуба. Зручно, що ніяких меню відкривати не потрібно, так як на сторінках з медіа контентом з’являться додаткові кнопки:

3. Vkbot – окрема програма, яка увійшла в список з 14 кращих програм для Вконтакте.

Все просто, завантажуєте безкоштовну версію, встановлюєте, потім авторізуетесь через свій профіль. Функціонал тут широкий, а якщо натиснути на кнопку «Медіа», відкривається меню для скачування. Зручно, що можна скачати музику з вказаної сторінки (групи):

4. Vkopt – розширення додається в будь-який браузер (навіть на мобільних пристроях).

Після його завантаження, Вконтакте ви помітите поява нових кнопок. Функцій пропонується багато (відключення реклами, скачування альбомів і так далі). Для скачування музики і відео, достатньо просто зайти на сторінку з медіа контентом:

Всі програмні продукти, представлені вище, поширюються безкоштовно, тому ви можете їх скачати і завантажувати музику або відео з Вконтакте.

Якщо не хочете нічого встановлювати, заходьте на сайт Savefrom.net, вказуйте посилання на відеоролик (пісню) та отримаєте посилання на скачування.

З Вконтакте завантажити музику чи відео зовсім не складно, але для цього доводиться використовувати розширення і програми. Тепер ви знаєте, який софт допомагає з цим і, можете скачувати все що завгодно, навіть з інших соціальних мереж.