Як стати авторитетним блогером?

Блогосфера є одним з найбільш поширених напрямів, в якому вирішують заробляти новачки.

На їхню думку, розробка і розвиток блогу, здатне призвести до гідних заробітків і вони не помиляються, але доведеться не просто публікувати нові статті, а стати професійним блогером.

Встановіть собі мету – домогтися поваги читачів і тоді ви точно зможете рухатися у бік успіху. Як стати авторитетним блогером? Адже домогтися поваги не так просто. Ми склали кілька корисних порад, які допоможуть вам.

Авторитетний блог – моя мета

  • Своя точка зору. Завжди поважали людей, які не йдуть «на приводу» і прямо висловлюють власну точку зору. Якщо ви зможете грамотно міркувати і представляти своїм читачам всілякі спростування, докази та інші цікаві матеріали, вони обов’язково помітять, що вас є за що поважати. Будьте сміливими і не бійтеся, що ваші пости зрозуміють якось «не так».
  • Власне авторство. Якщо вирішили вести блог, то введіть його самостійно, адже це ваш особистий щоденник, де ви викладаєте власне складену інформацію. Велику помилку допускають новачки, які скуповують «пачками» статті з бірж і публікують їх на своїх ресурсах. В першу чергу подумайте над тим, що кожен матеріал буде відрізнятися за стилем.
  • Займайтеся не тільки блогінгом. Думаєте, вашим читачам буде цікаво, якщо ви будете постійно розповідати про те, що ви зробили зі своїм блогом, як виросла його відвідуваність і так далі? Навряд чи! Щоб дійсно зацікавити користувачів, вам потрібно розповідати про щось інше, наприклад, про своє хобі, про іншої діяльності, про роботу і т. д.
  • Розкриття комерційних таємниць. Даний пункт підходить для всіх, хто веде блоги про заробіток в інтернеті зараз дуже актуально). Не бійтеся розповідати своїм відвідувачам про те, як ви заробляєте, уявляйте реальні приклади, діліться своїм досвідом, розповідайте про вигідні сервіси і так далі.
  • Якісний дизайн. Коли сайт не відрізняється зовнішнім оформленням, складно припускати, що його творець є професіоналом. Саме тому, поки ви не створите якісний дизайн, поваги від користувачів добитися не вийде. Стара приказка «Зустрічають по одягу…» правильна і ідеально сюди підходить.
  • Якщо ви вирішите стати авторитетним блогером, щоб для пошуку вашого ресурсу користувачі вводили ваше прізвище або псевдонім, спочатку задумайтесь над тим, як «піднятися» в очах своїх читачів. Сподіваємося, що ці поради вам допоможуть і ви зможете довести відвідувачам, що вас є за що поважати.