Як створити додаткове меню на WordPress?

Для зручності відвідувачів вебмастера встановлюють на сайти по кілька різних меню.

Наприклад, це може бути меню, доданий в футер, з контактами, з детальною інформацією про сайті, посиланням на головну сторінку і так далі. Додаткові меню впливають на юзабіліті, а чим зручніше користуватися ресурсом, тим більше часу користувач на ньому проведе.

Самий популярний движок для сайтів – це WordPress, тому ми склали докладну інструкцію з встановлення меню для сайтів під керуванням цієї системи. Створення меню займе трохи часу, а якщо це допоможе поліпшити ресурс, то чому б не скористатися цим. Не знаєте, як створити додаткове меню на WordPress? Ми вам допоможемо.

Як додати меню на WordPress?

Першим ділом вам необхідно перейти в розділ «Зовнішній вигляд» з адміністративної панелі. Після цього вибрати пункт «Меню»:

У бічній частині інтерфейсу ви можете бачити форму, яка призначена для додавання нових меню. Все, що потрібно, це придумати довільну назву:

Придумали назву і ввели його в спеціальне поле, а потім натискаємо спеціальну кнопку:

Після створення меню, перейдіть до списку всіх варіантів, і вибираєте тільки що створену запис. Для прикладу ми створили «Кращий меню»:

Знову ж у бічній частині вам буде запропоновано вказати сторінки, які будуть пунктами нового меню. Ви можете вибрати скільки завгодно сторінок, після чого буде потрібно зберегти налаштування:

На цьому створення додаткового меню на WordPress закінчується і ви можете встановити його у будь-яке місце. Для цього достатньо просто «перетягнути» його в необхідну область. Після перетягування вказуєте нове меню і зберігаєте зміни. Заключний етап – перевірка правильної роботи додаткового функціоналу.