Як створити хайп?

Один з видів проектів, який зараз активно створюється для заробітку – це фінансові піраміди.


Вони маскуються під самі різноманітні системи, починаючи з інвестиційних ігор, закінчуючи різними фондами. Заробити на них цілком реально, але ризиковано, тому багато хто замислюється про запуск власного проекту.

Як створити хайп? Розробити такий ресурс не просто, так як крім самого сайту, буде потрібно хороша ідея і схема розподілу грошей.

Починати треба з вивчення, що таке хайпинг, хайп і хайперы. Потрібно стати професіоналом в цій ніші, вивчаючи всі терміни, так як це стане в нагоді вам для подальшого навчання.

Що потрібно для створення хайпи?

Не будемо довго розповідати про всі тонкощі розробки такого типу проекту, а загостримо увагу на найбільш важливих етапах:

 • Ідея. Вона повинна бути оригінальною, цікавою і перспективною. В першу чергу, ті, хто хоче спробувати заробіток на пірамідах і хайпи, оцінюють ідею. Краще не мудрувати, а придумати щось таке, в чому багато хто розбираються.

  Власники ігор з виведенням грошей пішли кращим шляхом, так як вони пропонують клієнтам просту гру, але для виведення коштів вимагають залучення вкладників. Звичайна піраміда, виконана в привабливому оформлення, що допомагає залучати увагу. Добре подумайте і проаналізуйте найпопулярніші хайпи, щоб розібратися, яка ідея має кращими перспективами.

 • Фінансова схема. Мабуть, це найскладніше, що належить зробити хайперу. Вам потрібно встановити чіткі суми для інвестування, відсотки прибутковості, умови виплати, нарахування балів за запрошених друзів і багато іншого. Розробляючи таку схему потрібно пам’ятати ще і про бонуси, так як вони привертають увагу нових учасників.

  У досвідчених фінансистів на це йде чимало часу, що вже казати про тих, хто ніколи нічого подібного не складав. Якщо ви нічого в цьому не розумієте, шукайте готові схеми в мережі або залучайте спеціаліста.

 • Майданчик. Щоб схема почала працювати, вам потрібно буде зробити під неї сайт. Оригінальний дизайн і якомога більше різних функцій, ось головні складові. Якщо малювати і верстати сайти ви не вмієте, то після розробки схеми також залучайте досвідчених вебмайстрів. Знайти їх можна на біржах фріланса (Weblancer).

  За якісне оформлення доведеться викласти чималі гроші, плюс до цього, скрипти і різний функціонал, можливо, доведеться опрацьовувати окремо. Сюди ж додамо, що потрібно підключати прийом платежів на сайті.

 • Активна реклама. Після старту проекту, йому доведеться забезпечити стабільний приріст трафіку. На пошукові системи не розраховуйте, потрібно використовувати інші джерела. Обов’язково запускайте партнерську програму, а також починайте вкладати гроші в банери, тізери і навіть рекламу в спільнотах Вконтакте.

  Все це допоможе залучити перших вкладників, тільки не зупиняйтеся, продовжуйте активно запрошувати народ, щоб максимально швидко набрати багато реєстрацій. Чим більше учасників, тим активніше вони будуть користуватися партнеркою.

 • Щоб заощадити час, ви можете звернутися в різні веб-студії і замовити розробку хайпи під ключ, але це обходиться дорого. Найкраще знайти програміста, який погодиться співпрацювати за відсоток з доходу, так як сайт вимагає постійної підтримки.

  Незважаючи на деяку недовіру до фінансових пірамід і хайпи, багато людей продовжують вкладати в них гроші.

  Не вірите? А ви подивіться на статистику проекту Golden Birds – в цій інвестиційної грі зареєстровано 743 000 учасників. З цього вже можна зробити висновки, наскільки багато проект приносить організаторам.