Як створити Ківі гаманець?

Досвідчений працівник інтернету повинен відкривати електронні гаманці у всіх платіжних системах, щоб приймати будь-яку валюту.


На сайтах гроші виплачуються в різних електронних валютах, також деякі ваші клієнти можуть працювати тільки з однією платіжкою, тому потрібно заздалегідь підготуватися.

Як створити Ківі гаманець? Рахунок у цій системі вам потрібно обов’язково, так як їй найчастіше користуються початківці.

Тут все гранично просто і номер гаманця збігається з номером телефону, що дуже зручно. На відкриття гаманця піде кілька хвилин і зараз ми покажемо, що вам потрібно зробити.

Реєстрація Ківі гаманця

Перед тим як приступити до відкриття рахунку, приготуйтеся скористатися телефоном. Без нього у вас не вийде пройти реєстрацію, а рахунок прив’язується до конкретного номеру, тому використовуйте свою основну сімку.

Першим ділом переходимо на Qiwi.com і шукаємо форму реєстрації (дизайн сайту періодично змінюється, тому вона може виглядати по-різному).

Зараз форма виглядає так:

Необхідно вказати номер телефону і натиснути на сусідню кнопку. Після цього, ви потрапляєте на сторінку, де потрібно ввести капчу і погодитися з умовами (також можна пройти авторизацію через профілі в соц. мережах:

Коли натиснете «Зареєструватися», з’явиться нова сторінка, де потрібно придумати і вказати пароль від гаманця (використовуйте надійні паролі):

Також, на цій сторінці знаходиться форма для введення коду, він повинен прийти на телефон SMS:

Це все, що необхідно зробити. Тепер ви можете скористатися формою входу і перейти в свій ківі гаманець:

Всередині гаманця відображається баланс, ваш номер телефону і знаходяться всі необхідні інструменти для транзакцій:

Тепер можна поповнити гаманець, прив’язати його до Webmoney або пройти ідентифікацію, щоб зняти обмеження.

З допомогою ківі гаманця, можна вивести гроші з телефону, якщо ви користуєтеся популярними операторами.

Сподіваємося, що наша інструкція допоможе вам створити ківі гаманець і у вас не виникне труднощів. Зараз до цієї платіжці підключено безліч різних сервісів та інтернет-магазинів, а з кожним роком QIWI стає все популярнішим і покращує функціонал для своїх клієнтів.