Як створити криптовалюту?

Зміст

 • Складно створити власну криптовалюту?
  • Створити свою криптовалюту онлайн або не робити цього?

У статтях про заробіток крипто грошей постійно розповідається про кранах, їжаків, майнинге і інших способах.


Практично жоден автор не розглядає такий варіант, як створення своєї кріптовалюти. Звичайно, це трудомісткий процес, з яким впорається тільки досвідчений програміст, але ж всьому можна навчитися.

Як створити криптовалюту? Цій темі потрібно присвятити не одну статтю, а цілий навчальний курс, так як кожен етап розробки потребує окремої уваги.

Наприклад, мало хто знає про встановлення бібліотек на сервер, необхідних для коректної роботи нової кріптовалюти. Але ідея цікава, тому її варто розглянути.

Складно створити власну криптовалюту?

Без професійних навичок і знань навіть не намагайтеся це зробити. Не важливо, чи хочете ви заробляти, плануєте створити нову валюту для свого проекту або вам просто це цікаво.

Починати треба з вивчення всіх технологій інтернету. Якщо б це було так просто, кожен новачок би створював нові крипто гроші.

Ви вже чули про заробіток на їжаків з CPUminer GC3355? Спеціальні пристрої допомагають генерувати максимум кріптовалюти.

Як вже говорилося, кожний етап розробки вимагає докладного опису, однієї статті занадто мало під таку тему.

Тому, ми вирішили представити, як створити криптовалюту інструкція для загального ознайомлення:

 • Спочатку потрібно створити робочий код для нової кріптовалюти. На перших кроках новачки спотикаються або витрачають величезні гроші за роботу професійних програмістів. Насправді все простіше, вихідні коди поширюються в мережі безкоштовно (є на сайті Github).
 • Код встановлюється на сервер, туди ж додаються бібліотеки. Якщо пояснювати простою мовою, то це спеціальний додаток, через яке працює код кріптовалюти.
 • Далі необхідно змінити назву кріптовалюти в бібліотеках. Придумуйте свою назву і прописуйте його в різних формах (WORKIONCOIN, workioncoin, WorkionCoin тощо).

  Щоб вручну не змінювати величезну кількість назв, можна скористатися програмою Search and Replace.

 • Далі виконується настроювання портів, щоб операції з крипто грошима проводилися без різних проблем.
 • Заключний етап створення своєї кріптовалюти, це генерація грошей. Якщо розберетеся з попередніми кроками, то точно будете знати, як це робиться.
 • Загалом, хоч і ідея із запуском власної кріптовалюти цікава, реалізувати її досить важко. Без знань з області програмування точно не обійтися. Якщо замовляти такий проект у фрілансерів, доведеться віддати пристойну суму.

  Створити свою криптовалюту онлайн або не робити цього?

  Перед тим як братися за реалізацію такого серйозного проекту, зважте всі за і проти. Чи є у вас професійні знання, чи готові ви вкладати і наскільки вам це цікаво.

  Заздалегідь подумайте про те, як буде розкручуватися криптовалюта, інакше її курс ніколи не підніметься і вона поповнить ряди тисяч невідомих крипто грошей.

  Є багато альтернативних способів заробітку в даній ніші. Не ускладнюйте собі життя, краще спробуйте заробити на вигідному арбітражі криптовалют.

  У ньому потрібно моніторити курси в різних обмінниках і встигати міняти гроші, не змінилися показники разом з реальним курсом.

  Ще один варіант – це створити кран кріптовалюти. Вони зараз масово з’являються на просторах інтернету і добре монетизуються через звичайну рекламу.

  Необхідні інструкції шукайте в інтернеті, вони теж складні і вимагають знань в області програмування. Можна ще створити біржу криптовалют, але там потрібні пристойні вклади.

  Встанови програму Minergate, читай статті на нашому блозі, різні кріптовалюти видобуватимуться автоматично.

  Часто доводиться чути «В Росії створена криптовалюта», вони з’являються з шаленою швидкістю і привертають увагу звичайних людей.

  Вони ще вірять, що які-небудь гроші стануть такими ж цінними, як Биткоины. Якщо у вас вийде усіх переконати в перспективі своєї кріптовалюти, успіх забезпечений.