Як створити особистий щоденник в інтернеті?

Вам захотілося створити особистий щоденник в інтернеті, розміщувати записи і ділитися ними з іншими користувачами? Величезна кількість сервісів надають функціонал, для створення особистого щоденника.

Напевно ви вже чули таке слово як Блог – це і є особистий щоденник користувача інтернету. Цей вид сайтів зараз активно використовується, а з особистих щоденників, такі проекти перетворюються в великі інформаційні ресурси.


Як створити особистий щоденник в інтернеті? Як вже говорилося, для цього створені спеціальні платформи, скористатися ними можна навіть якщо ви не знаєте мови HTML. У даній статті ми розглянемо найбільш прості сервіси для безкоштовного створення особистого щоденника.

Де створити особистий щоденник?

  • Livejournal – це найпоширеніша платформа для створення особистого щоденника в інтернеті. Відразу після реєстрації на сайті, ви зможете додати нові записи у свій щоденник, для цього не потрібно створювати сайт, змінити якісь параметри і т. д. Адресу вашого щоденника буде види workion.livejornal.ru. Через цей сервіс створено досить багато цікавих блогів, ви можете поповнити їх кількість.
  • LiveInternet – наступний проект також пропонує створення щоденника за кілька хвилин. Після переходу на сайт у правому верхньому куті натисніть «Створити щоденник», заповніть форму реєстрації і підтвердіть свою пошту, після цього ви отримаєте готовий щоденник, в якому можна буде відразу ж додавати нові записи.
  • Я ру – наступний проект надає Рунетівский пошуковик Яндекс. Якщо ви зареєстровані в Яндексі, тоді вам достатньо перейти за адресою My.ya.ru та натиснути «Записати думка». Подібно простому блогу ваші записи будуть розміщуватися в щоденнику.
  • Blogger – через цей сервіс можна створити досить привабливий блог, на вибір пропонується кілька шаблонів. Якщо ви зареєстровані в Google, ніяких реєстрацій робити не потрібно, переходите на сайт Blogger.com натискаєте «новий блог» заповнюєте спеціальну форму і вже через хвилину можете додати перший запис.
  • Diary.ru – також популярний сервіс для створення особистого щоденника в інтернеті. Реєстрація проста, також як і інтерфейс сайту. Щоденники виходять не дуже яскравими, але з іншого боку, немає зайвого функціоналу, тому навіть новачки не заплутаються в кнопках.
  • У будь моменти ви абсолютно безкоштовно можете створити особистий щоденник в інтернеті, це зовсім не складно і займає кілька хвилин.