Як створити Payeer гаманець?

Зміст

 • Payeer гаманець потрібен кожному
 • Payeer реєстрація
  • Payeer вхід в особистий кабінет
  • Як поповнити Payeer гаманець?
  • Обмін Payeer
   • Висновок Payeer
   • Як заробити гроші Payeer?

Якщо ви вирішили зануритися в сферу заробітку в інтернеті, то першим ділом вам потрібно подбати над створенням електронних гаманців.


Більшість користувачів обмежується відкриттям рахунку на Webmoney або Яндекс.Гроші, але поки ви не створите гаманці в інших системах, ваші можливості будуть обмеженими.

Все більше сервісів зараз використовують Payeer для виведення грошей, тому вам обов’язково потрібно зареєструватися у цій системі. У цій статті ми покажемо, як створити Payeer гаманець і користуватися ним, тому жодних труднощів у вас не виникне. До речі, ця платіжна система набагато зручніше більш популярних аналогів.

Payeer гаманець потрібен кожному

Перед тим як представити докладні інструкції, варто пояснити, чому потрібно створювати Payeer гаманець:

 • ваш рахунок ніколи і ніхто не заблокує;
 • немає обов’язкової верифікації для зняття коштів;
 • ніяких обмежень на внутрішні операції немає;
 • величезна кількість способів поповнення гаманця;
 • автоматична конвертація валюти;
 • майже всі обмінники працюють з Payeer;
 • можна переводити гроші на гаманці в інших платіжних системах;
 • є партнерська програма і 5 рівнів рефералів.

Це основні особливості Payeer, за якими вже можна зробити висновки про платіжній системі. З кожним днем аудиторія користувачів росте, а ви можете відкрити тут рахунок в кілька простих дій.

Payeer реєстрація

Щоб стати користувачем платіжної системи, потрібно пройти звичайну реєстрацію. Для цього необхідно вказати лише електронну адресу:

Payeer регистрация

При завершенні реєстрації вам буде представлено вікно, де вказано логін, пароль і платіжний код. Також ці дані надсилаються на електронну скриньку:

У листі цю інформацію краще не зберігати, а записати на окремому листку паперу. Пошту часто зламують, тому видаляйте лист відразу.

Payeer вхід в особистий кабінет

Виконати вхід в Payeer можна через логін і пароль, а всередині гаманця ви побачите номер свого рахунку та баланс за всіма типами валют:

Цей номер ви можете вказувати на сайтах і передавати іншим користувачам. Ніяких програм завантажувати не треба, через особистий кабінет Payeer ви зможете виконувати всі необхідні дії.

Як поповнити Payeer гаманець?

Щоб на вашому гаманці були гроші, його потрібно поповнити. Перераховуючи плюси цієї платіжної системи, ми вже говорили, що способів для цього багато. Ви знайдете їх у відповідному розділі:

пополнить payeer

Для зручності, всі способи поповнення Payeer поділені за категоріями:

Ви можете поповнити свій гаманець з інших платіжних систем, з балансу телефону, через термінали, системи переказів і з банківських карток. Розмір комісії залежить від обраного способу:

Для прикладу ми вибрали поповнення Payeer з картки і як бачите, комісія складе 4%. З карти перевести кошти не складно:

Заповнюєте ось таку форму і чекаєте, поки прийдуть гроші. Як правило, це займає всього кілька секунд.

Найвигідніше поповнювати Payeer з балансу МТС, мегафон або переводити гроші з гаманців OkPay, BTC-E і Paxum, так як комісія не стягується.

Обмін Payeer

Щоб отримати гроші Payeer ви можете використовувати обмін. Також обмін придасться тим користувачам, які хочуть отримати інші електронні гроші. У особистому кабінеті заходьте в розділ «Переклад» та вибираєте потрібну платіжну систему:

Крім цього, в особистому кабінеті є розділ «Обміняти», де представлено набагато більше способів. Вам знадобиться вказати суму і вибрати напрямок (звідки і куди гроші обмінюються):

Наприклад, ви можете перевести Payeer на карту VISA, ось тільки курс не найвигідніший. Кожен день він змінюється, тому чекайте потрібного моменту, щоб не втратити багато грошей. Також ви можете використовувати обмінники для Payeer:

 • N-obmen;
 • Zgk-change;
 • Mobilexchange;
 • Fmt;
 • Exchange4you.

Не використовуйте перший-ліпший обмінник, порівнюйте курси, щоб знайти найбільш вигідні умови.

Висновок Payeer

Замовляти виплати зі свого гаманця також легко, як перекладати гроші. По суті, це одна і та ж функція, але в Payeer є окремий функціонал для виведення коштів:

Тут також пропонується широкий вибір способів для отримання своїх грошей:

Наприклад, ви можете замовити виплату на банківську карту Росії. Для цього вам потрібно заповнити таку форму:

В залежності від вашого банку, гроші можуть приходити миттєво або до 3х робочих днів. При виведенні Payeer на карту VISA стягується комісія 3.9%.

Як заробити гроші Payeer?

Найпростіший спосіб заробити на Payeer – це скористатися інвестиційними іграми.

Є такі ігри, де потрібно купувати машини, птахів, тварин або садити грядки, а після збору продукції, можна виводити гроші.

Великі гроші для старту не потрібні, а в деяких іграх і зовсім можна обійтися без вкладень. В залежності від того, яку гру ви оберете, вам буде потрібно виконувати різні дії:

 • Golden Birds – одна з найпопулярніших ігор, де необхідно зареєструватися і придбати птахів. Всі вони приносять яйця, а зібравши продукцію, продати її за срібло і виводьте його на Payeer. За кількістю зареєстрованих користувачів, цей проект є лідером і в мережі про нього відгукуються тільки позитивно.
 • Taxi Money – в цій грі без вкладів, не обійтися, але для старту потрібно всього 50 рублів. Гравцям пропонують купувати машини, щоб запустити свою компанію таксі. Кожен автомобіль приносить прибуток кожен день і її можна відразу виводити на гаманець. Якщо вкласти пристойну суму, можна відразу вийти на пристойний дохід.
 • Fermasosedi – відмінний симулятор ферми, де ви зможете розвиватися відразу в декількох напрямках. У вашому розпорядженні буде ділянка землі, де можна садити грядки, будувати вольєри для тварин і навіть створювати власне виробництво. Працює проект з 2011 року і стабільно виплачує гроші.
 • Money Birds – ще одна гра з птахами, де необхідно збирати яйця. Швидка окупність, а при поповненні балансу вас чекають різні бонуси. Найголовніше, що за реєстрацію дають 1000 срібла, на ці гроші можна купити першу птицю, і переконатися, наскільки прибутково тут грати.
 • Rich Birds – аналог попередньої гри, на якому теж пропонується купувати птахів для збору яєць. Інтерфейс нічим не відрізняється, тому розбиратися в ньому не доведеться. Безліч бонусів, швидка окупність, стартова 1000 срібла, стабільні виплати і багато іншого чекає вас в цій грі.
 • Обмінювати гроші на Payeer легко, тому для отримання цієї валюти ви можете використовувати будь-які інші способи заробітку. Наприклад, можна заробити Webmoney на Wmmail або заробити Яндекс.Гроші на Seosprint і після цього перевести кошти на гаманець Payeer. Такий спосіб допоможе вам почати грати без вкладень в будь-яку гру.

  Популярність системи Payeer пояснити не складно, це дійсно якісний сервіс, за допомогою якого ви можете зручно працювати з електронною валютою. Відгуки про Payeer тільки позитивні, що теж не дивує, сервіс пропонує багато корисних функцій, а також стабільно працює.

  Якщо у вас ще немає гаманця на Payeer, то обов’язково заведіть його, як мінімум він стане в нагоді вам для вигідного обміну грошей в різних платіжних системах.