Як створити сайт школи?

Зміст

  • Як створити шкільний сайт?
    • Як створити безкоштовний сайт школи?
    • Де замовити створення шкільного сайту?

Освітнім установам сьогодні потрібно йти в ногу з часом і надавати їм всю необхідну інформацію в доступному та зручному форматі.


На даний момент, найкращий варіант – це інтернет, так як він є в кожному будинку, і молодь постійно проводить час в мережі.

На жаль, ще не в усіх освітніх установ є власний сайт, але вирішити цю проблему не складно.

Ми вирішили розповісти, як створити сайт школи, щоб навіть з мінімальним запасом знань, можна було запустити корисний ресурс. Запустити шкільний сайт не так складно, як це може здатися.

Як створити шкільний сайт?

Ідеальний спосіб створення сайтів – це використання безкоштовних CMS. Після завантаження та установки необхідного софта, можна відразу ж запустити готовий сайт і самостійно його відредагувати, додаючи різну інформацію, елементи оформлення, зображення і так далі.

В одній зі статей ми розповідали, що таке WordPress – це найбільш популярний движок, за який не потрібно платити. Скористатися ним не складно, подивіться, як виглядає WordPress адмінка і дізнайтеся, як встановити шаблон на WordPress.

За кілька годин ви точно зрозумієте, як це влаштовано і що потрібно буде зробити, щоб створити шкільний сайт.

Єдиний мінус використання движків – це обов’язкова плата за домен і хостинг. Ваш ресурс має десь розміщуватися (потрібен хостинг), коштує це близько 100 рублів на місяць (кращий хостинг Webhost1). Також, йому потрібно купити домен (ім’я), що обійдеться ще в 120 рублів на рік.

Який вибрати хостинг для WordPress – обов’язково прочитайте цю статтю, якщо вирішите користуватися цим движком.

Сума не значна, адміністрація школи точно погодиться виділити такий бюджет на розробку корпоративного сайту.

Як створити безкоштовний сайт школи?

Ви можете створити сайт для школи безкоштовно, використовуючи онлайн конструктори. Користуватися ними ще простіше, але ваші можливості будуть сильно обмеженими. Приміром, можете запустити сайт, через конструктор Ucoz. У цієї платформи самий широкий набір функцій (серед конструкторів), а домен і хостинг видається безкоштовно.

Ще одна якісна платформа Blogger, яка більше підходить для створення особистих щоденників, але при правильному підході її можна адаптувати під простий шкільний сайт. Про те, як користуватися цим конструктором, ми розповідали у статті ” як створити безкоштовний блог.

Яким би способом ви не користувалися, краще купити для сайту окремий домен (безкоштовний буде занадто довгий). Дізнайтеся де купити недорогі домени .ru і .рф.

У безкоштовних способів створення сайту є маса недоліків, починаючи з неякісного дизайну, закінчуючи обмеженими можливостями. Тому, краще робити нормальний ресурс, а якщо немає для цього знань, просто замовте розробку сайту.

Де замовити створення шкільного сайту?

Послуги створення сайтів пропонує безліч веб-студій, але ціни скрізь різні і якість ресурсів може сильно відрізнятися. Щоб не переплачувати і отримати хороший шкільний сайт, звертайтеся до професіоналів на Сайті.

Ця компанія вже давно займається розробкою сайтів і навіть допомагає налагодити бізнес в інтернеті.

Вартість послуг значно нижче, ніж у конкурентів.

Для шкільного сайту достатньо замовити сайт-візитку або міні сайт:

За ці гроші ви отримаєте готовий сайт і зможете відразу приступити до його наповнення. Навіть новачок зможе додати нові статті, оформити головну сторінку і так далі.

Єдиний мінус – дизайн буде шаблонний. Якщо бажаєте отримати унікальний дизайн, доведеться доплачувати:

Різниця в ціні суттєва, але розробка дизайну – це найскладніше, в інших веб-студіях з вас візьмуть ще більше.

Додаткові послуги Website дозволяють пройти навчання щодо створення та просування сайтів, зареєструвати нові домени, встановити на сайт унікальні модулі і багато іншого.

Реклама шкільного сайту навряд чи підійде, а ось супровід буде не зайвим. Всього за 5000 рублів, фахівці будуть відповідати на електронні листи, приймати дзвінки, а також стежити за тим, щоб ресурс стабільно працював.

Звичайно, простіше заплатити за навчання і перекласти цю роботу на плечі одного з працівників школи, але підходящої кандидатури може не виявитися.

Навіть якщо ви взагалі не розбираєтеся в створенні сайтів, вам вдасться запустити ресурс з допомогою Website. Фахівці з цієї компанії зроблять сайт під ключ, купивши домен, сплативши хостинг і запустивши готовий майданчик. Вам залишається лише звернутися до них і знайти гроші на оплату якісних послуг.

Використовуючи інформацію з нашого сайту, можна створити не тільки шкільний сайт, але і власний ресурс, який буде стабільно приносити прибуток. Перетворіть створення і супровід сайтів в своє хобі. Зараз сфера інтернету активно розвивається, тому такі знання вам точно знадобляться.