Як створити шапку на каналі YouTube?

Видеоблогеры не дизайнери, але кожному з них хочеться зробити красиве оформлення для свого каналу.


Сприйняття майданчики починається з шапки, її бачать всі передплатники і вона обов’язково повинна бути привабливою. Багато розуму й професійні навички будуть потрібні, щоб створити гарну картинку.

Як створити шапку на каналі YouTube? В інтернеті багато завантажених картинок, будь-яку з них можна застосувати для свого майданчика.

Хочеться зробити щось оригінальне? Тоді завантажуйте Фотошоп і скористайтеся нашою інструкцією. Витративши кілька хвилин, ви отримаєте якісне зображення конкретно для свого каналу.

Шапка для каналу своїми руками

Якщо є гроші, то краще не морочитися, звернутися до професіоналів на Weblacner і замовити шапку для каналу.

На цій біржі працюють досвідчені дизайнери і фрілансери з інших сфер, вони готові виконати роботу з будь-якими побажаннями. Витрачатися не хочеться? Тоді робіть все самі.

Спочатку потрібно розібратися з розмірами. Якщо відкрити свій канал і перейти до зміни шапки, з’являється підказка з розмірами:

Як бачите, рекомендований розмір це 2560×1440. Такий формат підійде для відображення шапки на телевізорі. Якщо ж зайти з ПК, буде видно тільки її частину. Щоб вона з’являлася на будь-якому пристрої красиво, спочатку створюємо зображення з рекомендованим розміром:

Сюди нам потрібно встановити якусь тематичну картинку. Відкриваємо Яндекс.Картинки і шукаємо що-небудь підходяще з вказаними розмірами. Варіантів купа, не поспішайте, вибирайте те, що вам дійсно сподобається:

Основне зображення буде показуватися тільки на телевізорах, а щоб саме на YouTube з ПК відображалося те, що нам потрібно, створюємо окремий файл. Розміри потрібно виставити такі 1546×423. Для прикладу, ми зробили простий текст на зображенні:

Тепер потрібно просто додати його на обрану раніше зображення, щоб потім гарно виглядала шапка на будь-якому пристрої. Ми накладемо текст посередині картинки:

Виходить щось на зразок цього, тепер можна спробувати перенести зображення на YouTube. Заходимо на канал, тиснемо на олівець, вибираємо «Змінити оформлення каналу» і завантажуємо створену картинку:

Вам покажуть, як виглядає зображення на різних пристроях. Тут же буде кнопка для кадрування, можете задати область, яка буде показуватися в шапці каналу. Зберігши настройки, перевіряємо результат:

Картинка стала на місце і виглядає непогано. Не витрачаючи ніяких грошей, ми тільки що створили шапку для каналу YouTube, витративши кілька хвилин.

Якщо у вас вже встановлені графічні редактори і ви маєте хоча б базовий рівень навичок для роботи з ними, то проблем не виникне.

Заодно, можете розробити лого каналу, а як встановити логотип на відео YouTube ми вже розповідали.

Красива картинка на каналі і помітний заголовок можуть стати причиною підписки для деяких глядачів. Не лінуйтеся, введіть або знайдіть в інтернеті що-небудь цікаве, без дизайнерських навичок теж можна робити шапки для каналів Ютуб.