Як вебмайстру заробити?

Зміст

 • Хто такий вебмайстер і як їм стати?
 • Реферальні програми і заробіток на них
  • Куди можна залучити рефералів?
  • Заробіток на сайтах будь-якої тематики з Aliexpress

Пасивні заробітки в інтернеті привертають підвищену увагу користувачів.


Багато хто не поспішають з прибутком і готові спочатку працювати на перспективу, щоб потім отримати джерело стабільного прибутку. Реферальні мережі, ось один з варіантів, який ідеально підходить для створення пасивного джерела доходу.

Чи може кожен вебмастер заробляти на реферальних програм? Звичайно, може, потрібно лише знайти відповідну партнерську програму.

Набагато простіше заробляти на рефералах, при використанні сайтів про заробіток, але є й альтернативні варіанти, адже реферали не обов’язково повинні працювати, вони можуть бути покупцями, клієнтами і так далі.

Хто такий вебмайстер і як їм стати?

Розкладіть термін на кілька складових, отримаєте веб – інтернет та майстер – професіонал. Взагалі, так називають фахівців, які базуються на створенні і супроводі сайтів. В їх обов’язки може входити різна діяльність, починаючи з написання коду і закінчуючи розміщенням статей в блозі.

Щоб стати вебмайстром, необхідно вивчати сайтостроение. Це велика ніша, в якій є багато різних тонкощів. Найкращий шлях для розвитку – це запуск власних сайтів. Скільки б ви не працювали по замовленнях, таких перспектив як свої проекти, ви не отримаєте.

Заробляють вебмастера різними методами. Після запуску сайту вони вибирають спосіб монетизації під цільову аудиторію.

Це може бути:

 • контекстна реклама;
 • партнерські програми;
 • тізерна реклама;
 • надання послуг;
 • продаж товарів;
 • банерна реклама;
 • розміщення посилань.

При виборі способу заробітку на сайті, потрібно спиратися на вид ресурсу і враховувати цільову аудиторію.

Приміром, мій блог створений на тему заробітку, тому на ньому я заробляю виключно через реферальні системи. Цей спосіб дозволяє створювати пасивні джерела прибутку.

Реферальні програми і заробіток на них

Саме заробіток на рефералах є головною причиною того, що часто створюються сайти про заробіток. З їх допомогою можна залучати користувачів в різні системи і отримувати невеликий відсоток з сум, які вони заробляють.

Зараз інтернет-заробіток доступний навіть для новачків, тому можна залучити велику аудиторію людей. Нехай навіть відсоток доходу з кожного з них буде невеликий, серйозних грошей ви досягнете за рахунок кількості залучених користувачів.

Як це працює, поясню на прикладі поштовика Wmmail. На ньому я давно зареєстрований, як і сотні тисяч новачків, охочих легко заробляти. В розділі з рефералами мені доступна спеціальна посилання для залучення нових учасників:

Вони переходять з моєї реф. ссылке і потрапляють в мою команду працівників. За те, що запрошуєш сюди нових клієнтів, адміністрація виплачує відсоток від свого доходу. Приходять гроші з 5 рівнів рефералів (скрізь різні умови), з певним відсотком:

Доведеться зібрати величезну кількість рефералів, щоб отримувати від цього пристойні гроші. Скільки заробляє вебмастер, залежить тільки від прикладених зусиль. Хочете отримувати багато? Тоді знаходите час на розвиток проекту і постійно шукайте відповідні методи монетизації.

Куди можна залучити рефералів?

З сайтів про заробіток для новачків можна вигідно конвертувати трафік в реферальні програми наступних проектів:

 • Wmmail
 • Seosprint
 • SMMOK
 • Userator
 • VkTarget
 • V-like
 • Forumok
 • Advego
 • Platnijopros
 • Otzovik
 • Vzadache

Є ще багато інших проектів, в яких передбачені реферальні програми.

Окремо хотілося б сказати про поштовики Wmmail і Seosprint, так як на них є біржі рефералів. З їх допомогою можна не чекати, поки користувач виявить активність, а просто продавати рефералів.

Якщо у вас є сайти про заробіток в інтернеті, ви все одно можете залучати рефералів для заробітку. Є багато різних систем, де передбачені такі умови:

TinyDeal – популярний китайський віртуальний магазин, куди можна залучати покупців.

Широке різноманітність товарів дозволяє використовувати сайти будь-якої тематики. Можна пропонувати автомобільні товари, розповідати про одяг через жіночі сайти, використовувати комп’ютерні сайти і пропонувати придбати комплектуючі і так далі.

Сайти з ухилом на мобільний трафік можна монетизувати через рефералів у спеціальних додатках. Зараз активно поширюються програми для Android і IOS, в яких передбачена реферальная програма. Відмінний приклад – Life News (заробіток на новинах), Iconzoomer (продаж фотографій), Apprating (установка додатків).

Ігрові сайти теж можуть використовуватися для залучення рефералів. Наприклад, ви можете запрошувати гравців в Clan Wars або MyLands. В обох проектах передбачена виплата коштів з гравців, які поповнюють свій баланс і заробляють гроші. Також цільовий трафік можна направляти на сайти з азартними іграми.

Ресурси з фінансової тематикою через рефералів теж можна монетизувати. Наприклад, ви можете шукати трейдерів і запрошувати їх на такі сайти як Alpari або Binarium.

Можете розповідати про пошук обмінників на BestChange. Більш того, можна розповідати відвідувачам про сервіси по отриманню онлайн кредитів – Credit4me, Wmcasher, Rentamoney та інші.

Чим раніше ви почнете залучати рефералів в різних сервісах, тим швидше ви побудуєте велику мережу, яка буде стабільно приносити прибуток. Найголовніше не забувати про інтереси цільової аудиторії.

Заробіток на сайтах будь-якої тематики з Aliexpress

Якщо у вас сайт не відповідної тематики для залучення рефералів і ви ніяк не знайдете якісний сервіс для його монетизації, використовуйте Алиэкспресс.

Цей китайський інтернет-магазин пропонує широкий асортимент продукції, за рахунок цього і вдається з ним заробляти, незалежно від тематики ресурсу:

Ведете ви чоловічий чи жіночий блог, створили сайт мобільних пристроях або форум на тему краси і здоров’я. У будь-якому випадку можна знайти підходящі товари, щоб порекомендувати своєї цільової аудиторії.

Спочатку вам будуть платити по 8.5% з кожного замовлення, але разом із загальною сумою замовлень буде збільшуватися і цей показник:

Не важливо, що саме купують користувачі, підбирайте товари, щоб вони зацікавили основну аудиторію відвідувачів сайту. Під кожен товар партнерська посилання видається індивідуально, тому їх зручно рекламувати окрему продукцію.

На GlopArt ви можете вибрати инфопродукты і також займатися їх продажем за винагороди.

Це лише невелика частина способів, як заробити вебмастеру в інтернеті. Увагу потрібно сконцентрувати на розвиток своїх проектів. Чим більше створено сайтів і чим вони популярніші, тим більше вдасться зібрати прибутку.