Як відремонтувати ноутбук

2-5-2021

Ноутбуки та інша переносна техніка поступово витісняє стаціонарні комп”ютери, підкорюючи користувачів своєю мобільністю, продуктивністю і зручністю. Також хочемо вам порекомендувати ссылка на якій можливо почитатияк відремонтувати ноутбук та ще багато цікавого. Брендові виробники гарантують їх ефективну роботу, але навіть найнадійніша техніка здатна вийти з ладу. Неакуратне поводження, віруси, неполадки з якою б не була проблема, вирішити її допоможуть наші досвідчені майстри.

Федеральна компанія “педант” здійснює післягарантійне обслуговування мобільної та портативної техніки провідних брендів. Ми відновлюємо працездатність лептопів, смартфонів, планшетів незалежно від виду і складності поломки. Наші офіси працюють в 122 російських містах, до послуг клієнтів – 314 сервісних центрів, в кожному з яких професійні фахівці виконають ремонт ноутбуків з гарантією.

Серед інших переваг співпраці з нами:

Точне дотримання термінів;

Персональний підхід до кожного замовлення;

Використання original-комплектуючих для відновлення техніки;

Високий рівень сервісу;

Перш ніж озвучити терміни ремонту ноутбуків і їх вартість, майстри проводять безкоштовну діагностику пристрою. Попередній аналіз виконується для визначення причини несправності. Постійна наявність популярних для ремонту деталей і великий досвід роботи дозволяють співробітникам pedant відновлювати техніку в гранично короткі терміни. Більшість послуг виявляється в присутності клієнта, виняток становлять складні випадки, що вимагають більш детального вивчення проблеми.

Обов”язкова гарантія на ремонт ноутбуків

На всі ремонтні та відновлювальні послуги, виконані нашим сервісом, видається гарантія терміном до трьох місяців. Тривалість гарантійних зобов”язань залежить від характеру послуги, що надається, її складності, використовуваних запчастин і т. Д. Турбота про несправну техніку – те, що ми вміємо робити краще за інших!