Як встановити push повідомлення та їх налаштування?

Зміст

 • Що таке push повідомлення?
  • Кращий сервіс push повідомлень
  • Push повідомлення налаштування

Над своїм сайтом потрібно постійно працювати, щоб обійти конкурентів і завойовувати повагу цільової аудиторії.


Один з інструментів, який використовується майже усіма веб-майстрами – це Email розсилки, але зараз є і більш цікаві способи інформування користувачів про новини, акції та багато іншого.

У цій статті ми розповімо вам, як встановити push повідомлення та їх налаштування буде показана через один з найпопулярніших сервісів.

Поки що ними користуються не всі, але спосіб реально цікавий. Принаймні для бізнесменів це відмінний функціонал, хоча і блогери можуть повідомляти читачів про нові постах.

Що таке push повідомлення?

З такими оповіщеннями стикався кожен досвідчений користувач. На великих сайтах вже це використовується.

На відміну від підписки, відвідувачам сайту не потрібно вказувати свій Email, досить натиснути всього одну кнопку, щоб у браузері почали з’являтися невеликі інформаційні блоки.

Якщо відправлення листів по електронній пошті вам ближче, використовуйте кращі сервіси поштових розсилок.

Досягти цільового дії від відвідувача простіше, якщо воно просте. Push повідомлення не вимагають вводити Email, при переході на сайт у користувачів з’являється лише інформаційний блок, де можна дозволити або блокувати показ повідомлень:

Порівняно з розсилками, у цього способу є реальна перевага. Не всі листи доходять до передплатників, спам фільтри їх блокують. Вікна ж показуються кожній людині, дозволив показувати сповіщення. Виглядають вони ненав’язливо, як простий інформаційний блок в браузері:

Показується оповіщення в кутку, незалежно від того, користувач заходить на сайт чи ні. У вікні знаходиться шестірня, щоб можна було поставити виняток (відключити push повідомлення).

Якщо натиснути на нього, відкривається цільова сторінка, її задає сам вебмастер. Краще не створювати занадто багато оповіщень, не впливаючи на цільову аудиторію.

Кращий сервіс push повідомлень

Великі системи поштових розсилок вже давно почали додавати і push повідомлення. Функціонал і налаштування скрізь різні, тому доведеться шукати кращий сервіс. Плюс до всього, не всім хочеться платити за це.

З допомогою Sendpulse ви легко встановите такі оповіщення для свого сайту:

 • Після звичайної реєстрації необхідно зайти на головну сторінку особистого кабінету і перейти до PUSH. Автоматично у вас підключиться безкоштовний тариф, в принципі, його вистачає:
 • При додаванні сайту потрібно вказати його назву, вибрати логотип, щоб користувач знав, з якого сайту прийшло повідомлення і вибрати, як буде надіслано запит на підписку:
 • На цій же сторінці налаштовуються додаткові параметри. Можна вибрати розташування запиту, додати свій заголовок, його текст та колір:
 • Завершивши основні налаштування, вам надається код, його необхідно додати на сайт:
 • Якщо відвідувач хоча б раз дозволить показ повідомлень, більше йому не буде це пропонуватися, а сповіщення будуть з’являтися. Якщо він приховає пропозицію, воно з’явиться знову, коли? Все залежить від налаштувань.

  Push повідомлення налаштування

  В нашій інструкції використовується сервіс Sendpulse, при використанні його аналогів, налаштування будуть відрізнятися. Параметри можна залишити за замовчуванням, до того ж їх не так багато. У розділі PUSH в особистому кабінеті, в самому низу сторінки знаходиться список доданих сайтів.

  Тут можна перейти до налаштування:

  Тут немає нічого цікавого, звичайне редагування інформації, яку користувачі вказують при реєстрації:

  Тепер знову повертаємося в розділ PUSH, щоб додати нове повідомлення. Навряд чи тут можна заплутатися, кнопка знаходиться в верхній частині сайту:

  Потрібно заповнити кілька полів. Спочатку вибирається список одержувачів, там потрібно вибрати доданий сайт. Далі вказується заголовок і текст. Посилання на повідомленні – це сторінка, куди потрапляє користувач при переході.

  Праворуч показуються приклади повідомлень в різних браузерах:

  На цьому кроці теж доступні настройки при переході по шестірні. Там все ті ж самі параметри, що представлялися вище. Можна натискати «Відправити» і відвідувачам буде відправлено Push повідомлення.

  Власникам серйозних сайтів ми також рекомендуємо скористатися віджетами від Getsale.

  Push повідомлення на Андроїд, на Iphone і будь-яке інше пристрій, що допомагають швидко і без особливих зусиль проінформувати користувачів. Починайте збирати базу прямо зараз, додайте оповіщення, в майбутньому це стане вам у пригоді.