Як встановити рекламу у відео?

Різними форматами контенту наповнюються сайти, але це не стає проблемою в плані монетизації.


Сьогодні створено настільки багато різних сервісів, що рекламу можна встановити практично куди завгодно, починаючи з мобільних додатків і закінчуючи відеороликами.

Відео контент все частіше встановлюється на сайтах, так як користувачам зручно засвоювати інформацію за рахунок перегляду цікавих роликів. Ви теж додаєте різні відео на своєму сайті? Тоді обов’язково дізнайтеся, як встановити рекламу у відео. У цій статті ми докладно розповімо про це.

Монетизація відеороликів

Популярна тизерна мережа Teasernet, пропонує встановлювати різні рекламні блоки в ролики і отримувати за це гроші. Даний функціонал з’явився на цьому проекті не так давно, але їм вже скористалися багато вебмастера. Для додавання реклами у відео контент, передбачено два різних способу:

1. Установка плеєра від Teasernet.
Рекламна мережа пропонує власний плеєр для розміщення роликів, в якому вже налаштований показ реклами. Виглядають скіни їх плеєра відмінно, ось один з прикладів:

Для додавання плеєра з рекламою, потрібно заповнити невелику форму з різними налаштуваннями:

Ви самостійно обираєте назва плеєра, скін, співвідношення сторін і колір фону. При необхідності можна задати показ логотипу. У самому низу пропонується кілька форматів рекламних блоків.

Розглянемо їх докладніше:

  • Pre-Roll – до показу ролика, представляється реклама;
  • Pause-Roll – коли натиснута пауза, представляється реклама;
  • Post-Roll – після закінчення ролика, показується реклама;
  • Overlay – тизери з’являються прямо під час перегляду ролика (з хрестиком для закриття).

Ви можете вибрати хоч всі ці формати, але пам’ятайте про те, якого буде користувачеві дивитися ролик, перенасичений рекламою.

2. Установка скрипта.
Якщо ролики на вашому сайті додані, і ви не хочете змінювати плеєр, то можете використовувати спеціальний скрипт. Називається цей скрипт embed, додати його на свій майданчик можна в кілька простих дій.

Цей варіант теж хороший, але при його використанні доступний єдиний рекламний формат – Overlay. Але він є найбільш ефективним і не заважає дивитися ролики, так як рекламу можна закрити.

Всі праці з супроводу сайту повинні винагороджуватися, а додана реклама у відео контент здатна приносити гідний прибуток. Спробуйте додати її на своїх майданчиках, навряд чи це хоч якось позначиться на поведінкових факторах, так як люди вже звикли спостерігати скрізь рекламу.