Як вибрати приватного юриста?

11-1-2021

Кожна людина, яка веде активну діяльність у соціальній та бізнес-сфері, стикається з таким завданням як вибір особистого юриста. Індивідуальне підприємництво, робота в компанії, повсякденна рутина часом забирають левову частку нашого життя, і не завжди є можливість розібратися у всьому самому. Хочу вам порадити сервіс https://lexburg.net/ua у якому ви легко знайдете кращого юриста.

Дуже часто бюрократія заводить нас у нетрі з яких самостійно вибратися неможливо. Саме в такі моменти ми й замислюємося над вибором особистого юриста. Як правило, від вибору залежить розвиток правових подій, саме тому радимо відповідально поставитися до цього питання. Приватний юрист – це фахівець, який безпосередньо вникатиме у ваші справи, щоб допомога була максимально якісною.

Юридична компанія & приватний юрист

Якщо перед вами постало питання про вибір юриста для юридичної особи, фізичної або для вашої компанії – радимо запам’ятати кілька основних моментів на які варто звернути увагу. Для початку варто визначитися, чи ви хочете звернутися в юридичну компанію, або ж укласти договір з приватним юристом?

В обох випадках є як плюси, так і мінуси. Основні плюси приватного юриста в максимально персоналізованому підході до вашої справи, робота націлена на результат, кількість часу виділена саме на вас і, звичайно ж, вартість.

Плюсом юридичної фірми є командна робота, більша кількість задіяних фахівців, ширший і різнобічний підхід до вашої справи від різних учасників команди. Що краще для вас ви можете дізнатися на юридичній консультації, яку надають і приватний юрист, і юрист компанії. Фахівці вивчать вашу справу і досконально вникнуть у ваше запитання, а вам залишиться тільки зробити вибір виходячи з поданих звітів про виконану роботу.

Як правило, велика кількість юристів знаходиться у великих містах, але в 21 столітті це не проблема. Сучасний юрист Росії абсолютно точно розуміє, яку роль у світі грає онлайн сфера і, зазвичай, готовий надати онлайн консультацію. Наприклад, якщо ви живете в маленькому місті, але вважаєте, що фахівці вашого міста не зможуть розібратися у вашій проблемі, ви з легкістю можете звернутися до фахівців з будь-якого регіону. Законодавство однаково у всій країні, тому всі російські юристи зможуть надати адекватну допомогу кожному громадянину нашої країни.

Якщо вас цікавлять юристи Севастополя і ви хочете особисто поспілкуватися з фахівцем — юристи «Кадо» до ваших послуг. Ми обговорюємо питання з нашими клієнтами детально та ґрунтовно, щоб наша допомога принесла результат у найкоротші терміни. Якщо ваша мета вирішити проблемне питання найбільш ефективно – тоді ми чекаємо на ваш дзвінок!

Абсолютно не важливо яке питання привело вас до пошуку юриста, чи то поділ майна, отримання ліцензії, захист у суді, чи податкові розгляди. Просимо вас звернути особливу увагу на 6 пунктів наведених нижче, завдяки яким  особистий юрист або юридична компанія знайдуться без труднощів:

1. Місце зустрічей

Цікавтеся у вашого можливого представника про наявність офісного приміщення, де вам доведеться у спокійній обстановці обговорювати варіанти вирішення ваших питань.

2. Інтернет сайт чи e-mail

Наявність у вашого представника Інтернет сайту дозволить вам додатково детальніше ознайомитися з професійною діяльністю представника, його практичний досвід, спеціалізацію, вид юридичної діяльності. Можливість оперативно обмінюватися інформацією потрібна для сучасного фахівця, оскільки забезпечує комфортну роботу з клієнтом.

3. Укладайте договір 

Намагайтеся укладати договір про надання правової допомоги та представництва інтересів у суді, де однією з головних умов буде порядок виконання робіт, ваша матеріальна відповідальність перед юристом за надані юридичні послуги. Чітко визначить у договорі кінцеву мету, яку необхідно досягти. Укладаючи договір з юристом, ви вступаєте у правовідносини, де ви виступаєте суб’єктами права та маєте права та обов’язки, прописані в документі. Це дає вам впевненість у успіху вашої справи.

4. Практичний досвід   

Цікавтеся у представника про його спеціалізацію, досвід у аналогічних справах, отримані результати, про кількість одночасно ведених ним справ у суді.

5. Статус юриста             

Незалежний юрист суттєво відрізняється від юриста працюючий у юридичній фірмі, хоча в незалежного юриста так само як і у юриста від юридичної фірми є свої недоліки та переваги. Але основний момент це ліцензія на юридичну практику, яку ви зобов’язані перевірити та бути впевненим, що юрист справді юрист, а не самозванець із купою позитивних відгуків на просторах Інтернету.

6. Рекомендації            

Прислухайтеся до порад тих людей чи фірм, яким довелося співпрацювати з майбутнім представником. Попросіть юриста надати можливість поспілкуватися з тими людьми, яким такий представник допоміг. Рекомендації мають велику силу, але пам’ятайте, що вони завжди працюють вам на руку. Якщо юрист допоміг одній людині, не означає, що вона так само чудово впорається і з вашим завданням.

Юридична послуга – це товар, який пропонують нам представники юриспруденції. Тільки клієнт має право вирішувати яким буде його вибір. Наведені вище пункти допоможуть скласти єдину думку про юристів. Неможливо оцінювати фахівця за одним пунктом, оскільки цілісну картину дає лише комплексний підхід.

Сподіваємося прочитання цієї статті допомогло вам зрозуміти алгоритм вибору юриста. Успіхів у пошуках і не забувайте, що ви гідні кращого для себе!