Як видалити лайки Instagram?

Соціальні мережі захопили світ в хорошому сенсі цього слова.


За кількістю реєстрацій вони б’ють всі рекорди, а в ніші продовжують з’являтися нові проекти, вони швидко розкручуються. Той же Instagram з’явився набагато пізніше інших соц. мереж, але зміг вийти в Топи, а це викликало купу питань серед користувачів.

Як видалити лайки Instagram? Один із частих питань новачків. Ліниво гортаючи пости в стрічці, можна випадково натиснути на фотографію, а це значить, що ти поставив лайк.

Не завжди хочеться це робити, але проблеми немає, можна швидко і легко прибрати «сердечко». Під лише повідомлення нікуди вже не подінеться.

Видалити лайк в Instagram простіше простого

Якщо ви тільки почали користуватися цією соціальною мережею, рекомендуємо дізнатися про 7 корисних функцій в Instagram. Всілякі хитрощі дозволяють розширити можливості і на професійному рівні користуватися проектом.

Складно прибрати лайки Instagram? Ні, досить відкрити запис і під нею натиснути на червоне сердечко (або просто натиснути на зображення):

Лайк відразу ж знімається, однак такі дії записуються в історію. Справа в тому, що всім користувачам приходять повідомлення про те, кому сподобалися їхні фотографії.

Прибрати лайк в Instagram легко, а ось повідомлення про нього неможливо видалити:

Якщо ви випадково комусь поставили лайки, користувач сторінки все одно про це дізнається. Якщо ж вам просто потрібно прибрати поставлені лайки, заходьте з телефону в розділ налаштування і виберіть там «Вподобані вам публікації» (на комп’ютері такого розділу немає):

Там ви знайдете всі записи, під якими натискали на сердечка і зможете швидко прибрати лайк в Instagram.

Прибрати чужі лайки в Инстаграме неможливо, також як і коментарі. Навіть якщо профіль видалений, деякий час сердечка і коментарі залишаються.

Всім новачкам на цій соціальній мережі ми рекомендуємо дізнатися, як заробити в Instagram. Один, навіть не розкручений обліковий запис допоможе збирати невеликі гроші, якщо проявити трохи активності. Ну а якщо ви зберете багато передплатників, без праці знайдете рекламодавців.