Як видалити паблік Вконтакті?

Соціальні мережі поневолюють користувачів інтернету, але враховуючи плюси їх використання, не можна назвати ці сайти не потрібними.


Як мінімум через них можна створювати нові сторінки і вигідно їх монетизувати. Як це робити, ми розповідали у статті «З пабликом Вконтакте можна багато заробити», але іноді користувачі хочуть відмовитися від створеної сторінки.

Як видалити паблік Вконтакті? Перед тим як це зробити, варто серйозно замислитися, як повернути публічну сторінку не вийде.

Якщо у неї багато передплатників, можна навіть спробувати продати майданчик. Ви твердо вирішили, що потрібно позбутися від сторінки? Тоді вам стане в нагоді наша інструкція.

Видалення пабліка ВК

На жаль, зараз за правилами соціальної мережі, повністю позбутися сторінки не можна. Єдине, що можна зробити – це вдалися всіх передплатників, контент і зробити паблік приватним (тобто доступним тільки вам).

Доведеться спочатку вручну видалити всіх учасників, а потім перевести сторінку в групу, щоб зробити її приватною.

Робиться це так:

 • Вибираємо під аватаркою пункт «Перевести в групу»:
 • З’являється попередження, тиснемо «Перевести»:
 • Тепер паблік перетворився в співтовариство, переходимо до керування ним:
 • Прокручуємо сторінку, вибираємо тип групи «Обмежена» і зберігаємо налаштування:
 • Тепер, якщо хтось спробує перейти в паблік, він побачить повідомлення:
 • Раніше можна було просто піти зі списку адміністраторів і після цього, паблік віддалявся, тепер ця функція не працює, творця неможливо видалити зі списку адміністраторів публічної сторінки.

  Якщо у вас немає розкрученої сторінки, але ви хотіли б на цьому заробляти, почитайте про грамотну покупку пабліка Вконтакте.

  Як ви розумієте, видаляти що-то з пабліка не обов’язково, достатньо просто очистити список передплатників.

  На жаль, немає зручного інструменту для видалення відразу всіх підписантів, тому доведеться робити це по черзі на сторінці «Учасники», вона знаходиться в розділі «Управління сторінкою».