Як видалити подарунки Вконтакте?

Подарунки Вконтакте – це одна з платних функцій, яка приносить додатковий прибуток власнику цієї соціальної мережі (компанії Mail Ru Group).


Кожен день люди відправляють один одному собачок, ведмедиків, квіти, машинки і багато іншого. Але є і такі користувачі, які не хочуть приймати подарунки.

Як видалити подарунки Вконтакте? Подарунки від незнайомих людей, від колишніх коханих і друзів, неоднозначні подарунки – їх можна в будь-який момент видалити зі своєї сторінки і більше про це не згадувати.

Всього кілька секунд йде на позбавлення від подарунків і зараз, ми покажемо, як це зробити.

Видалення подарунків ВК

За рахунок подарунків, можна висловити увагу, привітати з днем народження або іншим святом. Вибір доступних подарунків постійно змінюється:

Якщо ви хочете відправляти багато подарунків, отримуйте безкоштовні голоси Вконтакте. Але не будемо відходити від теми і повернемося до видалення подарунків.

Перейшовши на сторінку будь-якого користувача, можна подивитись, хто і які подарунки йому подарував. Блок перебуває під аватаркою:

На вашій сторінці теж є такий блок, а щоб позбутися від подарунків, потрібно в нього зайти. Там буде список всіх подарованих об’єктів. Під ними є кнопка для видалення:

Просто тиснете на неї і подарунок, відразу ж видаляється зі списку. Нічого складного в цьому немає, а при бажанні можна видалити хоч всі подарунки.

Багато хто цікавиться, як видалити відправлений подарунок, але зробити це неможливо. Подарунок стає власністю іншого користувача, тому тільки власник сторінки може від нього позбутися. Звернення в технічну підтримку не допомагають.

Користуючись нагодою, хотілося б заодно розповісти, як видаляти подарунки з Однокласників. В цій соціальній мережі точно також можна їх надсилати, а видалення займає пару секунд. Зі своєї сторінки потрібно перейти до подарунків і натиснути на хрестик:

Позбутися від непотрібних подарунків у соціальних мережах можна в будь-який момент, але відновити їх потім не вийде. Тому заздалегідь подумайте, чи варто це робити, адже хтось витратив на це реальні гроші.