Як видалити сторінку на Фейсбук?

Зміст

 • Можна видалити сторінку Фейсбук?
  • Як видалити сторінку в Фейсбук назавжди?

У соціальних мережах люди реєструються, але потім з різних причин видаляють свої акаунти.


Комусь набридло даремно втрачати час, комусь більше не хочеться спілкуватися, деякі роблять це, коли настрій поганий. Якщо і ви вирішили це зробити, то спочатку доведеться розібратися, як взагалі видаляються облікові записи.

Як видалити сторінку на Фейсбук? Ми вирішили розповісти окремо, так як вже є стаття, як вийти з Вконтакте.

На всіх сайтах процедура дещо відрізняється, а з інтерфейсом Facebook не багато добре знайомі. Видалення сторінки тут виконується в двох форматах, зараз ви про них дізнаєтеся.

Можна видалити сторінку Фейсбук?

Перший спосіб позбутися від профілю – це зробити його не активним. Тільки в цій соціальній мережі доступна така функція. Всі дані залишаються на місці, користувачі зможуть переглядати частину інформації, але аккаунт не буде працювати.

Робиться це через розділ налаштувань по цій інструкції:

 • Спочатку відкрийте свою сторінку, вибирайте значок стрілки, щоб викликати додаткове меню. Тут потрібно вибрати налаштування:
 • У налаштуваннях є пункт «Безпека», у вкладці, на останній сходинці знаходиться потрібний нам інструмент «Деактивувати аккаунт»:
 • При натисканні на неї відкривається додаткова інформація, можна прочитати детальну версію. Тут же знаходиться посилання, щоб зробити сторінку не активною:
 • Перед тим як ви вимкніть профіль, з’явиться повідомлення, вас попросять вказати причину відходу з Фейсбуку. Вибирайте будь-який пункт, потім підтверджуйте дію:
 • Видалити сторінку Фейсбук через режим деактивації неможливо, вона просто заморожується. У будь-який момент легко відновлюється доступ. Такий варіант підходить для тимчасового відходу з соціальної мережі.

  Як видалити сторінку в Фейсбук назавжди?

  Заморожування профілю вас не влаштовує, хотілося б назавжди покинути сайт? Тоді доведеться скористатися спеціальною посиланням. Переходьте за цією адресою: https://www.facebook.com/help/delete_account?show_form=delete_account

  Відкриється сторінка, де також буде попередження і посилання для отримання детальної інформації про видалення акаунтів:

  Натиснувши на кнопку видалення, потрібно повторно пройти авторизацію, після чого профіль назавжди стирається. На відновлення відводиться 2 тижні, якщо нічого не робити в цей час, сторінку зітруть з бази даних.

  Мобільні користувачі можуть видалити сторінку на Фейсбук з телефону можна за будь-якою з цих інструкцій.

  Не поспішайте видаляти акаунти соціальних мереж. Як мінімум, вони знадобляться, щоб заробити на Facebook. Видаліть реальних друзів, змініть ім’я і додайте чужі фотографії. Створіть хоча б фейковий профіль, коли-небудь він точно стане в нагоді.