Як видалити Яндекс Гроші?

Платіжні системи відкрили всім нам масу різних можливостей, але деякі люди не оцінюють їх належним чином.


Є навіть ті, хто хоче припинити використання електронного гаманця. Причини можуть бути різні, починаючи з недовіри платіжній системі, закінчуючи забутим паролем.

Мене часто запитують, як видалити Яндекс.Гроші. Незалежно від причин, зробити це можуть абсолютно всі, є тільки один нюанс.

Разом з віртуальним рахунком, зітруться всі дані і відновити їх буде неможливо. Поки ви не зробили цього, почитайте статтю про платіжну систему Яндекс.Гроші, можливо, ви передумаєте.

Складно видалити гаманець Яндекс.Гроші?

Щоб стерти всі дані про свій рахунок безповоротно, потрібно витратити не більше 2х хвилин. Врахуйте, що видалити Яндекс.Гроші без контрольного питання неможливо, хоча завжди доступна технічна підтримка, готова вирішити будь-які проблеми.

Як видалити історію в Яндекс.Гроші? Зробити це неможливо, так як шахраї, які зламали чийсь гаманець, змогли б легко ховатися.

Якщо ви твердо вирішили позбутися від гаманця популярної платіжної системи, то вам необхідно перейти за адресою passport.yandex.ru. Якщо не авторизовані, увійдіть в обліковий запис і повторно перейдіть по посиланню.

На сторінці ви побачите потрібну вам посилання:

Після натискання на неї, відкривається інша сторінка. На ній представлено оповіщення про можливі рішення проблем, а також показані всі додаткові сервіси Яндекса, до яких прикріплений ваш аккаунт.

Пам’ятайте, що ви видаляєте профіль повністю, а не окремо тільки гаманець. Для підтвердження дій, внизу сторінки знаходиться форма з контрольним питанням і капчі, вводите дані та видаляти обліковий запис:

Це єдиний спосіб видалити платежі в Яндекс.Гроші. Кардинальний, зате 100%, адже функції відновлення не передбачено. До того ж, відкрити новий профіль з таким самим логіном вже не вийде.

Видалити номер Яндекс.Гроші ви завжди встигнете, не поспішайте, краще подивіться, де заробити Яндекс.Гроші. Гаманець вам в нагоді, щоб приймати платежі і переказувати кошти.

У всіх платіжних системах є функція видалення рахунку, однак вдаватися до використання потрібно тільки в крайньому випадку. Не шукайте легких шляхів, поспілкуйтеся з підтримкою, відновіть профіль, якщо це можливо.