як виграти в ставки на спорт

6-15-2020

 


Ставки в букмекерських конторах завжди пов’язані з певною часткою ризику. Досвідчені бетторы використовують стратегії ставок з мінімальним ризиком. Вони спрямовані на збереження ігрового банку і на отримання невеликого, але стабільного прибутку. Також хочемо вам порекомендувати пограти в ставки на Бетфаир  на сайті , тут великі шанси на перемогу. 

Слід чітко розуміти, що кожна ставка повинна бути ліквідною. Беттінг – це не тільки приємний захід, коли можна поставити на улюблену команду і вболівати за неї. Ставки в букмекерській конторі можна розглядати, як бізнес або вигідне вкладення коштів. Хорошим результатом для клієнта БК буде місячний дохід у розмірі 15 % від усього ігрового банку на рахунку.

Футбольні стратегії ставок з мінімальним ризиком

Найпопулярнішим видом спорту в бетторов є футбол. Існує безліч методик, способів ставок на нього. Новачкам корисно буде знати, що з-за великої уваги до футболу з боку клієнтів контор, букмекери часто занижують коефіцієнти на багато подій.

Ставки на перемоги фаворитів не можна назвати вигідними. Букмекери, приймаючи велику кількість грошей на грандів, знижують котирування для оптимізації своїх прибутків. У футболі вигідно ставити проти фаворитів. Це не означає, що в ігровій купон слід включати чисті перемоги андердогов. Грамотні учасники парі ставлять на середняків та аутсайдерів з плюсовими форами.

Хорошим прикладом стратегії ставок на спорт з мінімальним ризиком можуть послужити зустрічі Мадридського Реала і Боруссії в сезоні 17/18. Протягом всього сезону у цих найсильніших клубів іспанської та німецької першості спостерігалися затяжні спади в грі. Боруссія, наприклад, не могла виграти місяць вдома, хоча коефіцієнти на її перемогу не перевищували 1,4.

Реал теж дивував своїми програшами і нічиїми уболівальників і футбольних фахівців. У цих та інших випадках коефіцієнти на суперників з плюсовими форами 1,5 і 2 або перевищували 2, або наближалися до цього значення.

Що робить досвідчений беттор? Він вибирає середняків, які не програють на виїзді крупно. Для проходу ставки досить мінімальної поразки андердога. При ставці з форою 2 у разі поразки з різницею у 2 м’ячі буде повернення. При аналізі домашніх поєдинків Боруссії бачимо, що кількість перемог з різницею в два м’ячі склало 3 з 10 ігор. Зверніть увагу на низькі котирування на чисту перемогу дортмундців.

Якщо ставити на плюсові фори опонентів Боруссії в цьому сезоні, то можна отримувати регулярні прибутку.

Приблизно така ж ситуація з Реалом. Особливо перспективно заключати парі на не надто впевнено виступають грандів слід після важких єврокубкових баталій. Виснажений фаворит дуже часто робить помилки після матчів Ліги Чемпіонів і Ліги Європи. В крайньому випадку здобуває вимучені перемоги з різницею в один м’яч, що теж підходить.

Не обов’язково ставити проти фаворитів у футболі. Можна знаходити інші позиції в розпису з високими котируваннями. Приміром, olimp kz (букмекерська контора), про яку більш докладно тут, пропонує поставити на червоні картки. У кубкових і вирішальних матчах чемпіонатів градус напруги зашкалює і ймовірність червоної картки збільшується. Коефіцієнти на це події варіюються від 3 до 3,5. Тому ставки на червоні картки можна вважати вигідними.