Як викладати фото в Инстаграме?

Зміст

 • Інструкція, як викласти фото в Instagram
  • Які викладати фото в Instagram?

Кількість користувачів Instagram зростає з величезною швидкістю, при цьому багато хто ще не встиг зареєструватися в цій соціальній мережі.


Тому нерідко в інтернеті з’являються питання, як користуватися мобільним додатком і сайтом. Функціонал у мобільній версії більш широкий, тому краще завантажити програму.

Як викладати фото в Инстаграме? Найпопулярніший питання новачків. Насправді, зробити це дуже просто, у даній статті ви знайдете докладну інструкцію. Відразу хотілося б сказати, що викласти фото в инстаграме з комп’ютера, на сайті просто немає такої функції.

Інструкція, як викласти фото в Instagram

Єдиний спосіб без використання мобільного пристрою додати фотографії – це скористатися емулятором.

Про нього розповідалося в статті «Instagram реєстрація через комп’ютер». Встановлюйте спеціальну програму і перетворити ПК в пристрій з Android, тоді без проблем завантажити фото в instagram з пам’яті.

Викладати фото через Instagram з телефону або планшета куди простіше. Природно, потрібно встановити їх додаток, пройти реєстрацію або ввійти.

Далі виконуються наступні дії:

 • Перебуваючи в будь-якому розділі, вам необхідно натиснути на іконку по центру, щоб перейти до створення знімка або його завантаження з пам’яті:
 • Спочатку ви потрапите на сторінку, звідки завантажуються вже зроблені фотографії. Потрібно вибрати «Фото» і можна робити знімок (тисніть по центру на коло і робиться фото):
 • Зробивши фото, вам запропонують застосувати фільтри або перейти на вкладку «Редагувати», щоб відредагувати знімок:
 • Внісши необхідні зміни, натисніть на стрілку вперед (зверху праворуч) залишиться зробити останній крок. Додавайте підпис, вибирайте, хто побачить знімок, відзначайте друзів, додавайте місце та діліться фотографією в соціальних мережах:
 • Закінчивши всі налаштування і натиснувши на хрестик у правому верхньому куті, ви змогли викласти фото в инстаграме онлайн. Тепер його побачать всі, кому ви дали дозвіл в налаштуваннях. Обов’язково перевіряйте, що ви викладаєте, далеко не всі знімки можуть бути оприлюднені.

  Які викладати фото в Instagram?

  У соціальних мережах цілі групи присвячуються невдалим селфи. Саме такий формат фотографій найчастіше додається в Instagram. Найчастіше люди забувають про якісь деталі, роблячи знімок.

  Наприклад, не думають про те, що щось може відбиватися в дзеркалі або перебувати на задньому плані:

  Що ще варто сказати про фотографії, то краще не викладати їх відразу. Візьміть за правило обробляти кожен знімок. Тоді ви точно помітите все, що може розсмішити передплатників, а також зробите фотографії більш красивими.

  Знаєте, хто збирає більше лайків в Инстаграме? Той, хто намагається викладати щось цікаве. Люди роблять фотографії з подорожей, фотографуються зі знаменитостями, знімають щось креативне, незвичайне і так далі.

  Хоча є і ті, хто ніколи не доб’ється популярності, так як викладає:

  • купу однотипних селфи;
  • не якісні знімки;
  • старі і нікому не цікаві картинки;
  • тільки фото товарів;
  • не естетичні знімки.

  Набагато краще викладати розважальні фото в Instagram, зворушливі, милі, життєві або підбадьорливі. Мало хто намагається придумати свіжу ідею для кожної фотографії, а потім дивується, чому ніхто не підписується на аккаунт.

  Викладайте фото в Инстаграме і пам’ятайте, що добре розкручені сторінки приносять гроші. Про це ми розповідали у статті про заробіток на Instagram.

  Знімки в соціальних мережах стають надбанням громадськості, тому не можна викладати все, що потрапило в об’єктив камери.

  Встаньте на місце інших користувачів, що б вас самих зацікавило і за які знімки ви б вирішили підписатися на аккаунт? Це кращий спосіб генерувати ідеї і зрозуміти, які фото викладати в Инстаграме.