Як вивести гроші з партнерки Альпарі?

Партнерські програми брокерів Форекс завжди були вигідними, тому багато користувачів займаються залученням трейдерів.


Правила участі скрізь різні і іноді їх просто не хочеться читати, так як «отже все зрозуміло». Але зрозуміло буває не все, партнери брокера Alpari часто дивуються, чому у них не виходить вивести зароблені гроші.

Як вивести гроші з партнерки Альпарі? Не будемо говорити про те, що потрібно вказати номери рахунків та замовляти виплати.

Кошти переводяться на банківські картки та рахунки, а також у форматі електронних грошей. Все гранично просто, ось тільки для отримання виплат, потрібно врахувати деякі вимоги.

Умови виведення коштів в партнерській програмі Alpari

Працює компанія вже 16 років і багато їй довіряють, тому не уважно читають правила партнерського співробітництва. Якщо говорити в загальному, то Альпарі готова співпрацювати лише з «великими» партнерами і виплачує гроші лише в тому випадку, якщо працюють відразу всі реферали.

За умовами партнерки, не можна виводити гроші, якщо тільки один з трьох залучених користувачів приносить 70% прибутку. Тобто якщо ви залучите 3х рефералів, а з них буде торгувати тільки один, замовляти виплати ви не зможете.

Бувають ситуації, коли двоє інших теж проводять операції, але прибуток з них мінімальна, тут важливу роль грає оцінка в 70%.

Це жорстку умову, адже завжди бувають активні і неактивні реферали. Однак, це ще не всі підводні камені партнерської програми Альпарі.

Якщо уважно прочитати правила, можна знайти ще багато чого цікавого:

  • протягом 6 місяців після залучення першого реферала, їх загальна кількість має перевищувати 10 трейдерів, в іншому випадку, виплати можуть призупинити;
  • якщо компанія помітить якісь подібності з даними ваших рефералів (прізвища, адреси, IP-адреси), аккаунт блокується. Краще навіть не говорити своїм родичам і друзям, про існування цього брокера, щоб уникнути неприємних ситуацій;
  • якщо реферал протягом 3х місяців не проводив операцій, компанія може видалити його з вашої мережі;
  • за запитом партнера, з його мережі можуть бути виключені реферали, які заробляють дуже багато. Абсурд, навіщо видаляти тих користувачів, які генерують більше всього доходу? Це стане в нагоді, щоб хоч щось зняти з рахунку, так як вони можуть приносити ті 70% від загального прибутку;
  • для залучення клієнтів можна використовувати тільки якісні джерела. Жодних накруток, редиректів, спаму і низькоякісних розсилок, інакше договір з партнером миттєво розривається.

Є ще одне цікаве правило для виведення грошей в партнерській програмі Альпарі. Поки ви не виконали всі умови для отримання виплат, ваші доходи згоряють. Щоб описати, як працює це правило, давайте розглянемо конкретний приклад:

Ви почали роботу в партнерській програмі з Січня і змогли виконати всі умови для отримання виплат, тільки до травня.

Сума ваших винагород обчислюється у відсотках:

  • 100% за травень;
  • 100% за квітень;
  • 80% за березень;
  • 50% за лютий;
  • 0% за січень.

Потрібно відразу ж виконати всі умови для виведення грошей з Alpari, інакше про виплату повної суми можна забути.

Є багато інших брокерів, які пропонують хороші умови для партнерів. Наприклад – Forex4You або 24Option.

Варто співпрацювати з компанією Альпарі? Якщо ви можете залучати величезну кількість рефералів і впевнені, що кожен з них буде проявляти активність, то укладайте партнерський договір.

Всіх новачків хотілося б попередити, що з одного-двох клієнтів тут не заробити, тому краще переключитися на інші партнерські програми.